Nauka alfabetu: plakaty z literkami w dwóch wariantach kolorystycznych

Kontynuując serię Nauka alfabetu, w której przez kilka miesięcy udostępniałam Wam kolejne plakaty z literkami alfabetu, postanowiłam przygotować podobne materiały, ale tym razem wspierające naukę pisania.

W ten sposób powstało 36 kart pracy w formie plakatów (tyle ile liter w alfabecie plus jeden ze znakiem zapytania i wykrzyknikiem) do nauki pisania. Każda literka ma swój własny plakat, a nawet dwa! Bo pakiet 36 literek przygotowałam w dwóch wariantach kolorystycznych – żółtym i miętowym.

W designie plakatów nawiązuję do innych materiałów, które już pojawiły się na blogu, a które razem stanowią spójny komplet grafik przydatnych uczniom. Są to plakat z cyframi, plan lekcji oraz tabliczka mnożenia.

Tak jak wspomniałam – dzisiejsze plakaty wspierają również naukę pisania.

LINK DO POBRANIA PLAKATÓW Z LITERKAMI

Tym razem wszystkie 36 plakatów zamknęłam w formie wielostronicowego pliku .pdf. Każda strona to odrębny plakat wielkości A4. Do wyboru zostawiam dwa warianty kolorystyczne – nasz ulubiony żółty i miętowy.

Pod linkami znajdziecie podgląd obu wariantów kolorystycznych.

POBIERAM: PLAKATY LITERKOWE ŻÓŁTE

POBIERAM: PLAKATY LITERKOWE MIĘTOWE

LICENCJA

Pliki plakatów z literkami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego (domowego)! Nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Zezwalam na nieodpłatny użytek w celach edukacyjnych przez takie instytucje, jak Szkoły, czy Przedszkola, ale proszę o uprzedni kontakt na adres ewa.mazur@mypoint.pl.

Istnieje możliwość zakupu licencji komercyjnej – kontakt pod tym samym adresem – ewa.mazur@mypoint.pl.

Do usłyszenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.