Tabliczka mnożenia

Wśród naszych materiałów dla Uczniów znajdziecie grafiki z planami lekcji, plakaty z cyferkami i zakładki do książek. Mamy też całą serię plakatów literkowych, a dziś dorzucamy do tego wszystkiego jeszcze tabliczkę mnożenia.

Nie pamiętam dokładnie, w której klasie podstawówki zapoznałam się ze starą, dobrą tabliczką mnożenia, ale pamiętam, że byłam nią oczarowana. Wszystko nabrało sensu, porządek, jaki w niej panuje wyjaśnił na czym polega mnożenie i nie trzeba mi było niczego więcej do szczęścia!

Ciekawe, czy nasza tabliczka wywoła podobne uczucia u choćby jednego Ucznia? 🙂

LICENCJA

Pliki tabliczki mnożenia oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie tabliczki mnożenia do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA TABLICZKI MNOŻENIA

Pod poniższymi linkami znajdziecie pliki .jpg w formacie A4 w trzech wariantach kolorystycznych:

Używaliście tabliczki mnożenia? Byliście nią oczarowani, jak ja, czy może przyprawiała Was o ból głowy? 🙂

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *