Darmowy plan lekcji do pobrania – edycja 2020

Nowe projekty planów lekcji, nomen omen planowałam wypuszczać co roku. Tak się jednak złożyło, że po naszym pierwszym planie o kolejnym zapomniałam! 😉 Tak to jest, kiedy dziecko jeszcze do szkoły nie chodzi!

Na szczęście w tym roku przypomniałam sobie o naszej raczkującej jeszcze tradycji własnych planów lekcji odpowiednio wcześnie i dzięki temu mogę zaprezentować Wam 4 wzory tegorocznego darmowego planu lekcji do pobrania.

Motyw tegorocznej edycji nawiązuje do naszych plakatów z cyframi, tak żeby stanowił z nimi komplet. W najbliższej przyszłości dorzucę jeszcze do paczki podobny w klimacie alfabet, co zamknie mini-serię materiałów dla uczniów.

Bez dalszych opowieści przedstawiam Wam plan lekcji 2020 w wariancie żółtym, różowym, błękitnym i bez motywu graficznego (może któryś nauczyciel będzie zainteresowany?)

Linki do pobrania

Pliki .jpg planów lekcji zostały przygotowane w formacie A4 (poziomo), tak żeby nadawały się do wydruku nawet na domowej drukarce. Polecamy do wydruku grubszy papier (my używamy takiego o gramaturze 200 g/m2 – do kupienia w sklepie z artykułami szkolno-biurowymi), dzięki czemu plan zyska na trwałości.

Licencja

Pliki planu lekcji (edycja 20202) oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać go na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na jego komercyjne użycie (zarobkowe).

Zezwalam również na bezpłatne wykorzystanie moich planów lekcji w celach edukacyjnych, np. w szkole dla uczniów, czy nauczycieli, ale w takim wypadku proszę o kontakt na maila ewa.mazur@mypoint.pl.

1 thought on “Darmowy plan lekcji do pobrania – edycja 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.