Darmowy plan lekcji do pobrania – edycja 2020

Nowe projekty planów lekcji, nomen omen planowałam wypuszczać co roku. Tak się jednak złożyło, że po naszym pierwszym planie o kolejnym zapomniałam! 😉 Tak to jest, kiedy dziecko jeszcze do szkoły nie chodzi!

Na szczęście w tym roku przypomniałam sobie o naszej raczkującej jeszcze tradycji własnych planów lekcji odpowiednio wcześnie i dzięki temu mogę zaprezentować Wam 4 wzory tegorocznego darmowego planu lekcji do pobrania.

Motyw tegorocznej edycji nawiązuje do naszych plakatów z cyframi, tak żeby stanowił z nimi komplet. W najbliższej przyszłości dorzucę jeszcze do paczki podobny w klimacie alfabet, co zamknie mini-serię materiałów dla uczniów.

Bez dalszych opowieści przedstawiam Wam plan lekcji 2020 w wariancie żółtym, różowym, błękitnym i bez motywu graficznego (może któryś nauczyciel będzie zainteresowany?)

LICENCJA

Pliki planu lekcji (edycja 2020) oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie planu lekcji (edycja 2020) do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA PLANU LEKCJI (EDYCJA 2020)

Pliki .jpg planów lekcji zostały przygotowane w formacie A4 (poziomo), tak żeby nadawały się do wydruku nawet na domowej drukarce. Polecamy do wydruku grubszy papier (my używamy takiego o gramaturze 200 g/m2 – do kupienia w sklepie z artykułami szkolno-biurowymi), dzięki czemu plan zyska na trwałości.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *