Darmowy plan lekcji do pobrania

Pamiętam, jakby to było wczoraj, a to już dobrych dwadzieścia-kilka lat… Pierwszy września, któraś klasa podstawówki, początek roku szkolnego, ciekawość, podekscytowanie i duma z wyprawki – tak to było u mnie. W rozpoczęciu roku szkolnego najbardziej lubiłam tą świeżość nowych, czystych zeszytów, niezapisany plan lekcji i pachnące drukarnią książki…

Tak mi zostało – lubię wzory okładek brulionów, design wyrobów piśmienniczych, cały ten papier! Choć dla mojej córki nie potrzebujemy jeszcze ani szkolnej wyprawki, ani planu lekcji, to niesamowicie cieszy mnie możliwość zaprojektowania własnego szablonu specjalnie dla niej. Dlatego chciałabym tym wpisem rozpocząć naszą kolejną tradycję – coroczny druk z planem lekcji. Teraz to będzie dla mnie taka rozgrzewka przed godziną „0”, a marzy mi się, aby w przyszłości przygotowywać takie, które przypadną jej do gustu i będzie chętnie z nich korzystała.

Tymczasem dzielę się z Wami – moim pierwszym (oby nie ostatnim) – darmowym planem lekcji do druku.

 

Link do pobrania

Aby pobrać plik .pdf z planem lekcji możecie kliknąć na link jak zwykle (lewym przyciskiem myszy) i zapisać sobie plik, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać dokument, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

Plan jest wielkości kartki A4. Wydrukowaliśmy go na domowej drukarce – tradycyjnie na grubszym papierze (gramatura 200g/m2), żeby przetrwał trochę dłuższy okres czasu.

 

Propozycje wykorzystania

 

Licencja

Plik planu lekcji udostępniam Wam do darmowego pobrania i TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie korzystać z niego osobiście lub podarować go rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na jego komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) – nie sprzedajemy planu lekcji i nie używamy go do stworzenia produktu na sprzedaż.

Dajcie znać znajomym!

Ciekawi mnie jak Wy jak wspominacie początek roku szkolnego?

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz