Darmowy plan lekcji do pobrania – edycja 2021

Motyw, jaki ma znaleźć się na planie lekcji w danym roku, stał się dla mnie swego rodzaju wyzwaniem. Za pierwszym razem to była totalna abstrakcja, bo zależało mi na żółtej kolorystyce, kolejny plan lekcji zdobiły szkolne bazgroły i przygotowałam go w czterech wariantach kolorystycznych. W tym roku postawiłam na zupełnie odmienny motyw, niektórzy z Was znają go bardzo dobrze – chodzi bowiem o LEŚNE ZWIERZĘTA!

To takie moje tegoroczne szaleństwo. Zaczęło się od odświeżenia moich plakatów z leśnymi zwierzątkami, następnie podzieliłam się z Wami kartami do gry memory, metryczką ze śpiącym liskiem, plakatami na baby shower z sarenką i była też mobilna wersja gry memory, o której opowiadałam na Insta Story.

Teraz oddaję w Wasze ręce plan lekcji z moimi leśnymi bohaterami, a dla Subskrybentów mojego newslettera szykuję super niespodziankę z tym wdzięcznym motywem. List z niespodzianką zostanie wysłany 31.08, więc jest jeszcze czas, żeby zapisać się na moją listę mailingową. O szczegółach niespodzianki na pewno jeszcze tu opowiem.

LICENCJA

Pliki planu lekcji z leśnymi zwierzątkami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie planu lekcji z leśnymi zwierzątkami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLANU LEKCJI Z LEŚNYMI ZWIERZĄTKAMI

Plan lekcji mieści się w pliku .jpg i ma format A4. Ja drukuję go na zwykłym papierze xero.

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze cały nasz dział SZKOŁA albo poszerzony o karty pracy dział MATERIAŁY DLA UCZNIA

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *