Kolorowanka i plakat z przepisem na szarlotkę

To chyba naturalne, że kiedy dwie osoby zakładają nową rodzinę zderzają się ze sobą różne przyniesione przez nie tradycje. U nas większość była podobna, więc nie miało się co zderzać. Za to była we mnie ogromna potrzeba wymyślenia nowych, naszych własnych tradycji.

Jedną z nich stała się waniliowa szarlotka pieczona przeze mnie pierwszego września. Wymyśliłam sobie, że w przyszłości, kiedy nasza córka będzie już chodziła do podstawówki, pierwszy dzień szkoły będzie kojarzył jej się także z czekającym na nią w domu ciepłym, pachnącym ciastem. Dlatego właśnie od kilku lat piekę tą jedyną, wyjątkową, specjalną szarlotkę (zawsze z tego przepisu) i trzymam kciuki, żeby córka wspominała ją jako miłą tradycję 🙂

A ponieważ szarlotką podzielić się z Wami nie mogę, to wpadłam na pomysł z kolorowanką. Tak jak w przypadku letniej lemoniady, gdzie do pobrania był plakat, a dla Subskrybentów Newslettera także kolorowanka, tak i tu oddaję Wam ilustrację z przepisem na szarlotkę w formie plakatu oraz kolorowanki.

LICENCJA

Pliki kolorowanki i plakatu z przepisem na szarlotkę oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kolorowanki i plakatu z przepisem na szarlotkę do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres ewa.mazur@mypoint.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (ewa.mazur@mypoint.pl).

LINKI DO POBRANIA KOLOROWANKI I PLAKATU Z SZARLOTKĄ

Plakat polecam wydrukować na grubszym papierze (u nas jak zawsze taki o gramaturze 200g/m2), do kolorowanki wystarczy zwykły papier xero (80-100g/m2). Obie ilustracje mieszczą się na formacie A4.

POBIERAM: KOLOROWANKĘ Z SZARLOTKĄ

POBIERAM: PLAKAT Z SZARLOTKĄ

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasz dział z kolorowankami.

Do usłyszenia wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *