Kolorowanka i plakat z przepisem na szarlotkę

To chyba naturalne, że kiedy dwie osoby zakładają nową rodzinę zderzają się ze sobą różne przyniesione przez nie tradycje. U nas większość była podobna, więc nie miało się co zderzać. Za to była we mnie ogromna potrzeba wymyślenia nowych, naszych własnych tradycji.

Jedną z nich stała się waniliowa szarlotka pieczona przeze mnie pierwszego września. Wymyśliłam sobie, że w przyszłości, kiedy nasza córka będzie już chodziła do podstawówki, pierwszy dzień szkoły będzie kojarzył jej się także z czekającym na nią w domu ciepłym, pachnącym ciastem. Dlatego właśnie od kilku lat piekę tą jedyną, wyjątkową, specjalną szarlotkę (zawsze z tego przepisu) i trzymam kciuki, żeby córka wspominała ją jako miłą tradycję 🙂

A ponieważ szarlotką podzielić się z Wami nie mogę, to wpadłam na pomysł z kolorowanką. Tak jak w przypadku letniej lemoniady, gdzie do pobrania był plakat, a dla Subskrybentów Newslettera także kolorowanka, tak i tu oddaję Wam ilustrację z przepisem na szarlotkę w formie plakatu oraz kolorowanki.

LICENCJA

Pliki kolorowanki i plakatu z przepisem na szarlotkę oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kolorowanki i plakatu z przepisem na szarlotkę do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA KOLOROWANKI I PLAKATU Z SZARLOTKĄ

Plakat polecam wydrukować na grubszym papierze (u nas jak zawsze taki o gramaturze 200g/m2), do kolorowanki wystarczy zwykły papier xero (80-100g/m2). Obie ilustracje mieszczą się na formacie A4.

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasz dział z kolorowankami.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *