Nasz pamiętnik z wakacji i szablon wakacyjnych naklejek

Trzy lata temu przez zupełny przypadek rozpoczęłam z córką naszą tradycję tworzenia wakacyjnego pamiętnika w formie rysunkowej.

Z całą historią możecie zapoznać się we wpisie Super pamiątka z wakacji, a dziś opowiem Wam, jak ta nasza wspólna zabawa wyewoluowała.

ZESZYT Z WAKACJI 2018

Na początku, jak możecie przeczytać dokładniej we wspomnianym wyżej wpisie, nasz pamiętnik z wakacji zawierał luźne bazgroły. Kilka z nich nawiązywało do wydarzeń, część do otaczających nas rzeczy, a pozostałe do niczego nie nawiązywały.

ZESZYT Z WAKACJI 2019

W kolejnym wakacyjnym zeszycie wprowadziłyśmy już coś na kształt chronologii zdarzeń. Dokumentowałyśmy rysunkami kolejne wydarzenia.

ZESZYT Z WAKACJI 2020

To był trudny rok z pandemią, dlatego kiedy w wakacje wszyscy poczuli odrobinę luzu i namiastkę normalności, chwyciłam za aparat i dokumentowałam te nasze wakacyjne wędrówki po mieście. A w zeszycie z tego roku połączyłam ilustracje, fotografie i odrobinę kaligrafii. Zaprojektowałam też na jego użytek kilka kart do zdjęć.

ZESZYT Z WAKACJI 2021

W tym roku nadal pragnę utrzymać ilustracje połączone ze zdjęciami, ale planuję także oddać w ręce córki szablon zaprojektowanych przeze mnie naklejek, żeby mogła samodzielnie ozdobić te nasze rozkładówki. W odróżnieniu do poprzednich zeszytów – ten powstanie całkowicie po zakończeniu wakacji. Będziemy miały porównanie, która forma bardziej nam odpowiada.

Dlatego też z nieskrywaną radością oddaję w Wasze ręce nasze tegoroczne naklejki wakacyjne. Może i Wam przydadzą się do ozdobienia zapisków z letnimi wspomnieniami.

LICENCJA

Pliki naklejek wakacyjnych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie naklejek wakacyjnych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA NAKLEJEK WAKACYJNYCH

Do wydruku polecam użyć papieru samoprzylepnego. Ja używam takiego do etykiet samoprzylepnych – mam go w arkuszach formatu A4. Drukuję na domowej drukarce. Można także użyć zwykłego papieru i przykleić ilustracje z pomocą kleju lub taśmy.

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze cały nasz naklejkowy dział.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *