Plakaty na przyjęcie brzuszkowe – baby shower

Wiecie jaki był pierwszy udostępniony przeze mnie projekt na tym blogu? Była to kartka gratulacyjna dla świeżo-upieczonych rodziców. Pamiętam, jak bardzo wtedy ceniłam takie drobne gesty wpierające mnie samą (świeżo-upieczoną mamę) w zupełnie nowej rzeczywistości i jak sama chciałam takimi gestami wspierać innych rodziców.

Choć sama nie urządzałam i nie uczestniczyłam, to z ciepełkiem na serduchu myślę o takich inicjatywach, jak przyjęcie bociankowe, brzuszkowe, czy zagraniczne „Baby Shower”. Fajnie, że oprócz przyszłych rodziców, ktoś inny również angażuje się w powitanie nowego człowieka na tym świecie.

Jeśli akurat zamierzacie komuś wyprawić bociankowe, to mam dla Was dwa plakaty, które mogą fajnie przyozdobić takie przyjęcie. Poniżej udostępniam wariant dla dziewczynki i drugi dla chłopca. Trzymam kciuki za udaną imprezę 😉

LICENCJA

Pliki plakatów na Baby Shower oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego!
Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów na Baby Shower do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres ewa.mazur@mypoint.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (ewa.mazur@mypoint.pl).

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW NA BABY SHOWER

Oba plakaty mają wielkość A4 i są plikami .jpg gotowymi do wydruku (nawet na domowej drukarce). Osobiście polecam do wydruku trochę grubszy papier – ja używam takiego o gramaturze 200g/m2 (typowy papier xero ma gramaturę od 80 do 100g/m2), ale nie jest to konieczność.

POBIERAM PLAKAT DLA DZIEWCZYNKI

POBIERAM PLAKAT DLA CHŁOPCA

Braliście kiedyś udział w bociankowym? Chętnie poczytam w komentarzach, jak Wasze wrażenia 🙂

Jeśli szukacie podobnych materiałów polecam Wam całą kategorię BABY SHOWER
Do usłyszenia już wkrótce!

1 thought on “Plakaty na przyjęcie brzuszkowe – baby shower

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.