Plakaty do pokoju dziecka #4 – jesienne

Przyszedł wrzesień, a wraz z nim nadejdzie jesień… pięknie. Dla mnie w tym roku to niestety nadal oznacza zawody w rodzinnym chorowaniu – kto szybciej, kto dłużej, kto bardziej, ale wierzę, że już za rok to będzie tylko wspólne zbieranie kasztanów w blasku wrześniowego słońca i szarlotka w kawiarni. Tymczasem z lekkim opóźnieniem (bo zwykle publikuję we wtorki), chociaż i tak relatywnie wcześnie, dzielę się z Wami naszymi jesiennymi plakatami.

Niektórzy przedłużają jeszcze lato. Wciąż spotykam ludzi zajadających się lodami, sama zapominam jeszcze o cieplejszej bluzie wychodząc o poranku. Lecz jesień jest już za rogiem, już ją czuję, widzę w lekko pożółkłych liściach, we wrzosach na straganie z kwiatami, w soczystych jabłkach na półkach warzywniaka i w zużytych chusteczkach walających się po naszym mieszkaniu 😀 Postanowiłam z tym nie walczyć. Na ostatnim spacerze pozbierałam kilka kasztanów, na następnym poszukam jakichś wyjątkowych liści, wyciągnę z szafy bezrękawnik i powieszę go przy drzwiach, żeby nie zapomnieć, a dziś przygotowałam jesienne plakaty do pokoju córki. Zaraz je wydrukuję i powieszę, a Wam zostawiam poniżej link, gdybyście też chcieli nimi przyozdobić swoje wnętrza.

LICENCJA

Pliki jesiennych plakatów oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie jesiennych plakatów do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA JESIENNYCH PLAKATÓW

Poniżej znajdziecie link. Klikając na niego możecie pobrać 3 -stronicowy plik o rozszerzeniu .pdf z naszymi jesiennymi plakatami. Plakaty mają format A4. Do druku polecam papier o większej gramaturze niż standardowy „drukarkowy” – np. 200g/m2.

Podpowiedź: jeśli chcecie wydrukować tylko jeden z trzech, to jestem pewna, że macie taką opcję na drukarce. Plakaty projektowałam tak, żeby wyglądały dobrze zarówno razem, jak i osobno 😉

Jeśli spodobały się Wam nasze plakaty, to zachęcam do pozostawienia komentarza, albo polecenia tego posta znajomym. Rzućcie też koniecznie okiem na nasze pozostałe sezonowe plakaty:

Plakaty wiosenne
Plakaty letnie

Miłego użytkowania!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

1 thought on “Plakaty do pokoju dziecka #4 – jesienne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *