Kolorowy alfabet do nauki pisanych literek

Moje szalone dziecię przeżywa ostatnio zapał do czytania! Czyta wszystko, co drukowane. Za to pisane literki nie są dla niej już takie atrakcyjne.

Nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała uatrakcyjnić jakoś nauki pisanego alfabetu. Akurat przeglądałam nasz dział z literkami. Fajnie było wrócić do materiałów, od których zaczynałyśmy wspólną przygodę z alfabetem. Zaczęło się od designerskiego alfabetu, w którym zaprezentowałam córce drukowane abecadło.

Tamten plakat był ozdobą, która po prostu sobie wisiała w pokoju córki. W taki nienachalny sposób te literki stały się początkiem super przygody z czytaniem. Postanowiłam w ten sam sposób wspomóc pisanie i zaprojektowałam kolorowy plakat z pisanym alfabetem.

LICENCJA

Plik plakatu z pisanym alfabetem oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu z pisanym alfabetem do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA PLAKATU Z PISANYM ALFABETEM

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy (np. z bloku technicznego, u nas papier o gramaturze 200g/m2) albo zwykły papier xero.
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Macie jakieś sprawdzone sposoby na pokochanie pisanych literek?

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *