Witaj w domu! Powitalna girlanda do druku

Niedawno moja córka musiała przejść operację. Wszystko przebiegło pomyślnie i mamy to stresujące wydarzenie już za sobą. Pamiętam jednak, że wtedy dwoiłam się i troiłam, żeby jakoś mojemu dziecku umilić ten trudny czas.

Poczynając od rozmów o tym, co ją czeka, poprzez czułą opiekę, aż po drobne gesty, jak np. prezentowana w dzisiejszym wpisie girlanda powitalna, starałam się, żeby córka miała jak najmniej stresu i jak najwięcej miłych przeżyć.

Kiedy byłam z córką w szpitalu, jej tata przyozdobił dom przygotowaną przeze mnie girlandą i balonami. Muszę przyznać, że ten drobiazg wywołał na twarzy naszej córki rozczulający uśmiech. Młoda nie spodziewała się takiej niespodzianki, a ja przy okazji zrozumiałam, czemu podobne girlandy wiesza się często na powitanie mamy, wracającej do domu z noworodkiem. Drobiazg, a cieszy.

Dlatego postanowiłam podzielić się z Wami naszą kolorową girlandą powitalną. Może akurat dzieciaki będą wracać z wakacyjnych eskapad, albo tak jak u nas – któryś z domowników przyjedzie ze szpitala. Na takie okazje polecamy się z naszą girlandą.

LICENCJA

Plik girlandy powitalnej oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie girlandy powitalnej do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole (choć w tym wypadku napis „Witaj w domu” pewnie nie znajdzie zastosowania, ale może samo „Witaj”?), ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA GIRLANDY POWITALNEJ

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

 • Rodzaj pliku: .pdf
 • Format pliku: A4
 • Kolorystyka: kolor
 • Zalecana grubość papieru: grubszy (np. z bloku technicznego, u nas papier o gramaturze 200g/m2).
 • Rodzaj wydruku: jednostronny
 • Ilość stron do wydruku: 1×6

A Wam co umila powrót do domu?

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

2 thoughts on “Witaj w domu! Powitalna girlanda do druku

 1. Pytanie says:

  Witam serdecznie czy jeśli bede chciala wydrukować takie literki tousi być w drukarce tusz kolorowy czy może być czarny pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *