Darmowy plakat z cyframi

Tak jak pisałam we wpisie o zabawach na niepogodę – zabawa może przybierać różną formę. Odnaleźć możemy ją nawet w nauce.

Tyle frajdy, ile sprawiają mojej córce eksperymenty naukowe w stylu wulkanu z sody, widziałam tylko podczas jej wariactw na placu zabaw. To dowodzi, że dzieci potrafią doskonale bawić się podczas nauki. Potrzebna jest tylko jakaś atrakcyjna otoczka do tej całej edukacji.

Skupienie ćwiczymy układając przepiękne puzzle, albo kolorując zwariowaną kolorowankę. Literki najlepiej „wchodzą” kiedy nada się im osobowość, z którą można trochę się zaprzyjaźnić. A w pisaniu pomaga nam zabawny długopis z pieskiem, którego nosek ściera niesforne kreski, które nie chciały się słuchać i zniszczyły zamysł.

Dziś, zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego wpisu, mam dla Was propozycję związaną z nauką cyfr. W naszej kolekcji jest już cyferkowa gra typu memory, a teraz przedstawiam Wam „bazgrołkowy” plakat w trzech wariantach kolorystycznych.

Linki do pobrania

Licencja

Pliki plakatów z cyfekami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać plakaty na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.