Darmowy plakat z cyframi

Tak jak pisałam we wpisie o zabawach na niepogodę – zabawa może przybierać różną formę. Odnaleźć możemy ją nawet w nauce.

Tyle frajdy, ile sprawiają mojej córce eksperymenty naukowe w stylu wulkanu z sody, widziałam tylko podczas jej wariactw na placu zabaw. To dowodzi, że dzieci potrafią doskonale bawić się podczas nauki. Potrzebna jest tylko jakaś atrakcyjna otoczka do tej całej edukacji.

Skupienie ćwiczymy układając przepiękne puzzle, albo kolorując zwariowaną kolorowankę. Literki najlepiej „wchodzą” kiedy nada się im osobowość, z którą można trochę się zaprzyjaźnić. A w pisaniu pomaga nam zabawny długopis z pieskiem, którego nosek ściera niesforne kreski, które nie chciały się słuchać i zniszczyły zamysł.

Dziś, zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego wpisu, mam dla Was propozycję związaną z nauką cyfr. W naszej kolekcji jest już cyferkowa gra typu memory, a teraz przedstawiam Wam „bazgrołkowy” plakat w trzech wariantach kolorystycznych.

LICENCJA

Pliki plakatów z cyferkami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z cyferkami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA PLAKATÓW Z CYFERKAMI

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *