Dwustronne zawieszki na drzwi na Dzień Dziecka

„Keep out!!!” Oczami wyobraźni widzę ten wielgachny, żółty znak ostrzegawczy przyczepiony do trzaskających drzwi pokoju mojej córki 😉 No, może nie będzie aż tak źle, ale wiecie o co mi chodzi XD

Dzieciaki mają prawo do swojej własnej przestrzeni. U nas właśnie jest ona wznoszona. Młoda z rozbrajającą miną rzuca już swoje „yyy, nic!” na moje pytanie „co robisz?”, gdzie ewidentnie widać, że robić COŚ ;p Albo jak jest zbyt długo cicho, to znaczy, że zaraz będziemy szacować straty XD

Ja za dzieciaka uwielbiałam zamykać się w swoim pokoju i wyć do grzebienia. Ona na pewno też znajdzie swoje i tylko swoje zajęcia i rytuały. Swój wentyl. Swoją odskocznię.

Jestem cała na tak. Dlatego już dziś zrobiłam jej zawieszki na drzwi do jej pokoju, sugerujące, żeby dać jej spokój.

Dzieciństwo w toku, czyli rozróba, kreatywność, zabawa, beztroska, szaleństwo… odpocząć i od nowa!

Jeśli też macie takie zdanie o dzieciństwie, to śmiało pobierajcie nasze zawieszki na drzwi do przestrzeni Waszych dzieci 😉 Mamy dla Was aż 6 kolorów do wyboru!

LICENCJA

Pliki zawieszek na drzwi oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie zawieszek na drzwi do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA ZAWIESZEK NA DRZWI

Zawieszki zgrupowałam w dwóch osobnych plikach – w jednym znajdziecie różową, pomarańczową i żółtą, w drugim fioletową, niebieską i zieloną. Wydruk ma wielkość A4 i jest przygotowany dwustronnie.

Jeśli szukasz fajnych materiałów na Dzień Dziecka sprawdź nasze gry, kolorowanki, zabawy i inne pomysły.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *