Darmowy ananasowy plakat

Piękne mamy lato tej wiosny, dlatego postanowiłam wyjść trochę przed szereg i przyozdobić pokój córki plakatem z egzotycznym, letnim owocem – ananasem.

Myślę, że owocowych plakatów będzie więcej, ponieważ wiążę z nimi pewną edukacyjną nadzieję.

Jakiś czas temu zebrałam owocowe zabawki mojego dziecięcia i dokupiłam ich rzeczywiste odpowiedniki. Rozłożyłyśmy przed sobą i jedne i drugie i zaczęłyśmy zabawę – zgadywałyśmy nazwy owoców, sprawdzałyśmy, czy zabawki i rzeczywiste owoce wyglądają tak samo, np. czy kiwi rzeczywiście w środku jest zielone, a na koniec sprawdzałyśmy owocowe smaki.

Letni klimat tej wiosny sprzyja bardziej ambitnym owocowym zachciankom. Już zacieram ręce na truskawki, arbuza, czereśnie, czy maliny… Liczę na to, że owocowe plakaty zaciekawią moją pociechę i tym chętniej będzie sprawdzać, jak te owoce smakują.

To my teraz zmykamy próbować ananasa, a Was zostawiam z ananasowym plakatem dostępnym do pobrania za darmo 😉

 

Linki do pobrania

Pod poniższym linkiem znajdziecie plakat z ananasem wielkości A4 i w formacie .jpg. Aby go pobrać wystarczy kliknąć na link lewym przyciskiem myszy i zapisać sobie obraz, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać plik, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

Plakat możecie drukować nawet na domowej drukarce – tak jak my 😉 My standardowo użyliśmy grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2.

 

Licencja

Plakat ananasowy udostępniam do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Możecie wykorzystywać go na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, przyozdabiać nim swój dom, dom rodziny, a nawet znajomych (jeśli pozwolą), ale pod żadnym pozorem nie zezwalam na jego komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Pamiętajcie, że Wasze komentarze są dla mnie bardzo cenne, więc będę Wam bardzo wdzięczna jeśli zostawicie tu dwa słowa o tym, czy plakat przypadł Wam do gustu 😉 Zachęcam także, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi.

Do usłyszenia 🙂

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz