Darmowy malinowy plakat

Kiedy w poprzednie lato zajadałam się garściami malin doznawałam olśnienia na temat nierozerwalności połączenia lato i smak malin. Postanowiłam wtedy, że w bliżej nieokreślonej przyszłości muszę dorzucić do owocowo-warzywnej kolekcji plakat z malinką właśnie!

Dziś nadeszła ta bliżej nieokreślona przyszłość i obok ananasa, banana, dyni, mandarynki, truskawki, jabłka i cytryny ląduje słodziutka malinka.

Myślę, że byłby z tego wszystkiego całkiem niezły koktajl 😉

LICENCJA

Pliki plakatu malinowego oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu malinowego do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATU MALINOWEGO

Plakat możecie drukować nawet na domowej drukarce – tak jak my. Przy wydruku użyliśmy grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2 – do kupienia w sklepach z artykułami szkolno-biurowymi).

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *