Darmowy dyniowy plakat

Jeśli szukacie dekoracji na imprezę halloweenową, albo bal z okazji święta dyni, to koniecznie sprawdźcie, co dziś dla Was mamy 🙂

Przy okazji dzisiejszego wpisu mogę chyba szumnie ogłosić, że mamy tu na MAMAdesigner całą SERIĘ plakatów owocowo-warzywnych!
Uściślając – mamy ich aż trzy 😉 Zaczęło się wiosną od plakatu ananasowego. Obserwując zainteresowanie mojego dziecka tamtą grafiką uknułam niecny plan edukacji owocowo-warzywnej wspartej materiałami w postaci owoców, warzyw, owocowo-warzywnych zabawek i owocowo-warzywnych obrazków (plakatów). Po ananasie przybiłyśmy piąteczkę z bananem, a dziś prezentujemy Wam pierwsze warzywo w naszej kolekcji – dynię.
Październik dynią stoi, a jeśli ktoś lubi halloween, to dyniowy motyw pasuje jak ulał. My zabieramy się za analizowanie wnętrza tego uroczego pomarańczowego warzywa, a Wam polecamy nasz darmowy dyniowy plakat jako idealną dekorację wszelkich jesiennych balów i zabaw. W zależności od tego, czy bawicie się w stylu halloween, czy też bardziej dyniowo przygotowałam dwa warianty plakatu – jeden z halloweenową buzią, a drugi bez. Ten drugi można wykorzystać również jako rodzaj halloweenowej zabawy w malowanie buzi na dyni 😉

Link do pobrania

Nasze dyniowe plakaty to grafiki wielkości A4. Pod poniższymi linkami znajdziecie pliki .jpg, z których możecie je wydrukować. My drukowaliśmy je na domowej drukarce, używając papieru o gramaturze 200 m2/g.

  1. Dyniowy plakat z buzią
  2. Dyniowy plakat bez buzi

 

Licencja

Pamiętajcie, że nasze dyniowe plakaty udostępniamy za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie korzystać z nich do woli o ile na nich nie zarabiacie – nie zezwalam na sprzedaż plakatów ani plików z projektem oraz na używanie ich do stworzenia produktu na sprzedaż.

Do usłyszenia już wkrótce!
 

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz