Darmowy bananowy plakat

Po tym, jak moje dziecko pokochało plakat ananasowy wiedziałam, że na jednym owocowym obrazku się nie skończy!

Z nieskrywanym zafascynowaniem obserwuję, jak moja blisko 2,5-letnia córka poznaje otaczający ją świat. Praktycznie co chwilę mogę podsuwać jej nowe obrazki, łamigłówki, czy zabawki i cieszyć się z tego, jak je rozpracowuje.

Obserwowałam jej zainteresowanie literkami, po tym, jak umieściłam w jej pokoju ten designerski alfabet, czy błysk w oku na widok obrazków w naszej własnej książeczce, a kiedy tworzyłam pierwszy owocowy plakat (ten z ananasem), pomyślałam, że fajnie byłoby stworzyć całą serię owocowo-warzywną w celach edukacyjno-estetycznych.

I oto jest – drugi owocowy plakat. Po ananasie przyszła kolej na banana. Córa zaakceptowała, więc oddaję plik .jpg z plakatem w Wasze ręce 😉 Plakat jest dostępny do darmowego pobrania, ale tylko na użytek prywatny – co to oznacza opisuję poniżej, w akapicie „licencja”.

LICENCJA

Pliki plakatu bananowego oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatu bananowego do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA BANANOWEGO PLAKATU

Pod poniższym linkiem znajdziecie bananowy plakat w formacie A4. Aby go pobrać wystarczy kliknąć na link lewym przyciskiem myszy i zapisać sobie obraz, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać plik, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

Plakat możecie drukować nawet na domowej drukarce. Polecamy użyć w tym celu grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2).

Czekam z niecierpliwością na Wasze komentarze. Zachęcam Was także, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi.

A jeśli szukacie innych plakatów do pokoju dziecka, to na MAMAdesigner, w dziale plakaty znajdziecie już kilka fajnych opcji do wyboru 😉

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

2 thoughts on “Darmowy bananowy plakat

 1. end3r says:

  Piżama z Mychą załapała się na zdjęcie i robi klimat ;D

  Odpowiedz
  1. Ewa Mazur says:

   No tak to te mamy designery mają, że łażą po domu w piżamach, bo dzieci i designy są ważniejsze od ubrania się ;D

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *