Darmowy cytrynowy plakat

Z tej naszej owocowo-warzywnej serii plakatów zrobił się już całkiem pokaźny zbiór. Co prawda na razie bardziej owocowy niż warzywny, ale wszystko jeszcze przed nami 🙂 A w dzisiejszym wpisie do naszej plakatowej sałatki dorzucamy odrobinę kwaśnego – czyli cytrynkę.

Osobiście nie wyobrażam już sobie lata bez domowej lemoniady z orzeźwiającą nutą mięty. Uwielbiam też ten słoneczny kolor cytryn, ale to pewnie dla Was nic zaskakującego, że lubię żółty 😉

Rok temu pod jednym ze swoich postów na Instagramie (na koncie osobistym, nie tym związanym z MAMAdesigner) pisałam, że marzy mi się zasmakowanie w nowych letnich odkryciach. Miałam wtedy na myśli różne rzeczy – zaczynając właśnie od zmysłu smaku, na doznaniach emocjonalnych kończąc. W tym roku zamierzam powtórzyć eksperyment – chciałabym posmakować lata i zarazić tą ciekawością moją córkę. Dlatego też na pewno zrobimy sobie tą domową lemoniadę, zjemy nieprzyzwoitą ilość truskawek, zrobimy koktajl ananasowy, do którego dorzucimy banana. Wypijemy sok z mandarynek, a na zakończenie lata zrobimy pyszną szarlotkę z pachnących słońcem jabłek i ugotujemy zupę dyniową (to już bliżej jesieni ;P). Takie to przed nami smakowite lato.

Link do pobrania

Pod poniższym linkiem znajdziecie plakat z cytrynką wielkości A4 i w formacie .jpg.

Plakat możecie drukować nawet na domowej drukarce – tak jak my 😉 My standardowo użyliśmy grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2).

Licencja

Plakat cytrynowy udostępniam do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać go na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, przyozdabiać nim swój dom, ale pod żadnym pozorem nie zezwalam na jego komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) – nie zezwalam na sprzedaż plakatów ani plików z projektem oraz na używanie ich do stworzenia produktu na sprzedaż. Dzięki.

Zachęcam także, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi. No i dajcie znać, jaki jest wasz ulubiony letni smak 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.