Darmowy jabłkowy plakat

Minęło już trochę czasu od naszego ostatniego plakatu z serii owocowo-warzywnej, więc bez wahania wrzucam nowy egzemplarz – tym razem, jak na początek września przystało – z chrupiącym jabłuszkiem. 🙂

Darmowe owocowo-warzywne plakaty, które tworzę już od jakiegoś czasu, pomagały nam na początku w nauce owocowo-warzywnych nazw. Teraz, kiedy córka już je zna, spełniają u nas głównie rolę dekoracji. Fajnie byłoby jednak usłyszeć, że nasz egzotyczny ananas, przyjazny banan, halloweenowa dynia, przedświąteczna mandarynka, czerwcowa truskawa i dzisiejsze jabłuszko pomagają odkrywać świat Waszym dzieciom. 🙂

Tak jak w czerwcu wypatruję z niecierpliwością pierwszych truskawek, tak przełom sierpnia i września to dla mnie czas chrupiących, soczystych jabłek, pachnących słońcem i przywołujących wakacyjne wspomnienia z dzieciństwa. Nie mogłam odmówić sobie stworzenia jabłkowego plakatu do naszej serii.

LICENCJA

Plik jabłkowego plakatu oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie jabłkowego plakatu do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA JABŁKOWEGO PLAKATU

Pod poniższym linkiem znajdziecie jabłkowy plakat wielkości A4 i w formacie .jpg.

Plakat można swobodnie wydrukować na domowej drukarce. Można w tym celu użyć grubszego papieru (np. o gramaturze 200g/m2), ale nie jest to konieczne.

Wasze komentarze są dla mnie bardzo cenne, więc będę Wam za nie bardzo wdzięczna. Zachęcam także, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *