Darmowy mandarynkowy plakat

Chociaż to wciąż listopad i wciąż jesień, to jednak gdzie nie spojrzeć wszystko krzyczy, że coraz bliżej święta. No dobra, jak święta, to muszą być… mandarynki!

Mandarynki nieodzownie kojarzą mi się z przedświątecznymi przygotowaniami. W moim domu rodzinnym były zawsze obecne w paczkach od Mikołaja, które znajdowaliśmy pod poduszką, rankiem 6go grudnia. Ich zapach w połączeniu z wcześnie zapadającym zmrokiem i odgłosem skrzypiącego pod butami śniegu to dla mnie kwintesencja przedświątecznej, zimowej magii.

Kilka miesięcy temu postanowiłam powołać do życia mój pierwszy owocowy plakat, którego, podobnie jak i kolejnych z serii owocowo-warzywnej użyłam w roli wsparcia przy odkrywaniu przed moją córką nowych smaków i słów. Nasz dzisiejszy, darmowy mandarynkowy plakat to kontynuacja tego zbioru. Znajdziecie w niej już ananasa, banana i dynię.
 


 

Link do pobrania

Pod poniższym linkiem znajdziecie nasz mandarynkowy plakat wielkości A4 i w formacie .jpg.


 

Plakat możecie drukować nawet na domowej drukarce – tak jak my 😉 My użyliśmy grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2).
 

Licencja

Plakat mandarynkowy udostępniam do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać go na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, przyozdabiać nim swój dom, ale pod żadnym pozorem nie zezwalam na jego komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) – nie zezwalam na sprzedaż plakatu ani pliku z projektem oraz na używanie go do stworzenia produktu na sprzedaż. Dzięki.

Wasze komentarze są dla mnie bardzo cenne, więc będę Wam za nie bardzo wdzięczna. Zachęcam także, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *