Darmowy mandarynkowy plakat

Chociaż to wciąż listopad i wciąż jesień, to jednak gdzie nie spojrzeć wszystko krzyczy, że coraz bliżej święta. No dobra, jak święta, to muszą być… mandarynki!

Mandarynki nieodzownie kojarzą mi się z przedświątecznymi przygotowaniami. W moim domu rodzinnym były zawsze obecne w paczkach od Mikołaja, które znajdowaliśmy pod poduszką, rankiem 6go grudnia. Ich zapach w połączeniu z wcześnie zapadającym zmrokiem i odgłosem skrzypiącego pod butami śniegu to dla mnie kwintesencja przedświątecznej, zimowej magii.

Kilka miesięcy temu postanowiłam powołać do życia mój pierwszy owocowy plakat, którego, podobnie jak i kolejnych z serii owocowo-warzywnej użyłam w roli wsparcia przy odkrywaniu przed moją córką nowych smaków i słów. Nasz dzisiejszy, darmowy mandarynkowy plakat to kontynuacja tego zbioru. Znajdziecie w niej już ananasa, banana i dynię.

LICENCJA

Pliki mandarynkowego plakatu oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie mandarynkowego plakatu do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA MANDARYNKOWEGO PLAKATU

Pod poniższym linkiem znajdziecie nasz mandarynkowy plakat wielkości A4 i w formacie .jpg.

Plakat możecie drukować nawet na domowej drukarce – tak jak my 😉 My użyliśmy grubszego papieru (takiego o gramaturze 200g/m2).

Wasze komentarze są dla mnie bardzo cenne, więc będę Wam za nie bardzo wdzięczna. Zachęcam także, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *