Darmowy jabłkowy plakat

Minęło już trochę czasu od naszego ostatniego plakatu z serii owocowo-warzywnej, więc bez wahania wrzucam nowy egzemplarz – tym razem, jak na początek września przystało – z chrupiącym jabłuszkiem. 🙂

Darmowe owocowo-warzywne plakaty, które tworzę już od jakiegoś czasu, pomagały nam na początku w nauce owocowo-warzywnych nazw. Teraz, kiedy córka już je zna, spełniają u nas głównie rolę dekoracji. Fajnie byłoby jednak usłyszeć, że nasz egzotyczny ananas, przyjazny banan, halloweenowa dynia, przedświąteczna mandarynka, czerwcowa truskawa i dzisiejsze jabłuszko pomagają odkrywać świat Waszym dzieciom. 🙂

Tak jak w czerwcu wypatruję z niecierpliwością pierwszych truskawek, tak przełom sierpnia i września to dla mnie czas chrupiących, soczystych jabłek, pachnących słońcem i przywołujących wakacyjne wspomnienia z dzieciństwa. Nie mogłam odmówić sobie stworzenia jabłkowego plakatu do naszej serii.


 

Linki do pobrania

Pod poniższym linkiem znajdziecie jabłkowy plakat wielkości A4 i w formacie .jpg.

Plakat można swobodnie wydrukować na domowej drukarce. Można w tym celu użyć grubszego papieru (np. o gramaturze 200g/m2), ale nie jest to konieczne.
 

Licencja

Plakat jabłkowy udostępniam do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać go na własny użytek – drukować, wręczać rodzinie, znajomym, przyozdabiać nim swój dom, ale pod żadnym pozorem nie zezwalam na jego komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) pod żadną postacią (wydruku, pliku z projektem, czy też w formie zmodyfikowanej). Dzięki.

Wasze komentarze są dla mnie bardzo cenne, więc będę Wam za nie bardzo wdzięczna. Zachęcam także, do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi.
 

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz