Kartka dla mamy – druk do pobrania za darmo

Za kilka dni dzień mamy. Dwa lata temu poznałam zupełnie inny wymiar tego święta… Z okazji mojego pierwszego dnia mamy córcia urządziła mi pobudkę jeszcze przed 5 rano, żebyśmy miały dużo czasu na wspólne przeżywanie tego dnia. Rok temu dostałam już pozwolenie na drobną przyjemność w postaci kubka ciepłej kawy. Aż strach pomyśleć, co będzie działo się w tym roku! 😉

Niezmiennie jednak dzień mamy jest dla mnie okazją do podziękowania mojej mamie za cały trud, który włożyła i nadal wkłada w wychowanie i wspieranie całej naszej czwórki. Mamuś – dzięki!

Podziękuję oczywiście też poza internetem, a dla tych wszystkich, którzy szukają sposobu na podziękowanie swoim mamom proponuję naszą laurkę, którą bardzo chciałabym dostać i liczę na to, że mąż czyta i właśnie rozgrzewa drukarkę, a córka łapie za kredki, żeby mi coś w środku namalować 😉

LICENCJA

Pliki kartki dla mamy oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kartki dla mamy do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA KARTKI DLA MAMY

Pod poniższym linkiem znajdziecie plik .pdf formatu A4, a w nim wypozycjonowaną odpowiednio kartkę składaną do formatu A6 – czyli kartkę można wydrukować na domowej drukarce na standardowym formacie A4 (zalecam użycie grubszego papieru – np. 200 g/m2), a potem odciąć zbędną połowę i zgiąć kartkę na pół.

Aby pobrać kartkę wystarczy kliknąć na link lewym przyciskiem myszy i zapisać sobie obraz, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać plik, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

Jeśli kartka przypadła Wam do gustu chętnie poczytam o tym w komentarzach 😉 Zachęcam Was także do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi 🙂

Na MAMAdesigner znajdziecie także darmową kartkę z gratulacjami dla świeżo upieczonych rodziców: Darmowa kartka gratulacyjna do druku

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *