Darmowy arbuzowy plakat

Obiecuję, że następny będzie brokuł 🥦 😆 ale w tych letnich okolicznościach nie mogłam odmówić sobie dorzucenia do naszej owocowo-warzywnej (nie oszukujmy się – bardziej owocowo niż warzywnej) kolekcji plakatów kolejnego owoca. Tym razem arbuz! 🍉🍉🍉

Sama nie przepadam za arbuzem, ale reszta domowników pochłania go w ilościach hurtowych. Ja natomiast, mimo że nie lubię jego smaku, to urzekają mnie te kolory! Nie wzgardzę też arbuzową „lemoniadą”, chociaż jak dla mnie to się powinno nazywać „watermelonadą” 😀

Resztę plakatów z kolekcji znajdziecie tutaj: ananas, banan, dynia, mandarynka, truskawka, jabłko, cytryna, malina i marchewka.

LICENCJA

Pliki arbuzowego plakatu oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie arbuzowego plakatu do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA ARBUZOWEGO PLAKATU

Plakat z arbuzem to plik .jpg w formacie A4. Swobodnie można drukować go na domowej drukarce – my zwykle używamy do plakatów trochę grubszego papieru niż standardowy papier xero (papier xero ma zwykle gramaturę w okolicach 80-100g/m2, a my używamy papieru do drukarek o gramaturze 200g/m2 – do kupienia w sklepach z artykułami szkolno-biurowymi).

Które plakaty z naszej owocowo-warzywnej serii macie już w swojej kolekcji?

Jeśli szukacie podobnych materiałów zajrzyjcie do naszej sekcji PLAKATY. Znajdziecie tam mnóstwo rozmaitych ilustracji do pokoju dziecka.

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *