Dino urodzinki – gadżety i dekoracje imprezowe do samodzielnego wydruku

Tydzień temu pisałam Wam, jak ważne są dla mnie urodzinki mojej córki i jak bardzo zależy mi na tym, żeby zawsze był to wyjątkowy dzień pełen beztroskiej zabawy. Zgodnie z jej życzeniem, na tegoroczne świętowanie przygotowałam cały szereg urodzinowych dekoracji w wybranym przez nią tęczowym stylu (chociaż ostatnio zaczęła coś przebąkiwać o lamach 🤔😅). Tymi tęczowymi ozdobami podzieliłam się z Wami na blogu.

Pomyślałam sobie jednak, że tęczowe urodzinki mogą spodobać się tylko części moich Czytelników 😉 Może akurat Ty nie przepadasz za takimi słodkim motywami? Może wolisz coś bardziej drapieżnego?

Właśnie z myślą o fanach mocniejszych klimatów przygotowałam dzisiejszy zestaw dinozaurowych dekoracji i gadżetów urodzinowych. W skład zestawu wchodzą:

LINKI do pobrania wszystkich materiałów (za darmo) znajdziecie na samym dole tego artykułu.

Dodajcie do tego dino-tort, dino-piniatę i balony w dwóch lub trzech kolorach z naszego dino-motywu i szalona dino-imprezka gotowa 😁

Przygotowałam trzy wzory urodzinowych plakatów. Na zdjęciu widzicie plakat z napisem 6 lat, ale poniżej znajdziecie linki do plakatów od roczku, aż po 9 lat (tak jak w przypadku kocich i tęczowych urodzinek).

Instrukcję składania torebeczek na cukierki znajdziecie w tym wpisie (będzie potrzebny klej).

Instrukcję składania pojemnika na przekąski znajdziecie w tym wpisie (będzie potrzebny klej).

A do spięcia czapeczki będziecie potrzebować zszywacza (albo bardzo dobrego kleju, ale polecam zszywacz). Dodatkowo będzie potrzebny dziurkacz do zrobienia dziurek w czapeczce i gumka do umocowania czapeczki na głowie.

Zaprojektowałam dwa wzory zaproszeń – do wyboru, do koloru.

Jako jedną z urodzinowych atrakcji, można zaproponować Dzieciom kolorowankę – tym razem kolorowanka pasująca do motywu przewodniego dinozaurowych urodzinek.

Świetną urodzinową dekoracją będzie także girlanda – ta tutaj zawiera napis 100 lat i trzy wzory proporczyków z motywem przewodnim – można składać z tego dowolne kombinacje. Sprawdźcie też koniecznie naszą girlandę do samodzielnej konfiguracji – tam znajdziecie proporczyki ze wszystkimi literkami z alfabetu!

A tu propozycja topper na tort i elementów dekoracyjnych – te małe dinozaury można przykleić np. do słomek, a duże i napis sto lat przyczepić do patyczków do szaszłyków i udekorować nimi tort lub babeczki.

LICENCJA

Pliki dekoracji i gadżetów imprezowych na dinozaurowe urodzinki oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie dekoracji i gadżetów imprezowych na dinozaurowe urodzinki do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA DEKORACJI I GADŻETÓW NA TĘCZOWE URODZINKI

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .png
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy (np. z bloku technicznego, u nas papier o gramturze 200g/m2) do plakatów, girlandy, zaproszeń, pojemnika na przekąski, czapeczki i topperów; zwykły (papier xero) do kolorowanki i torebeczki na cukierki.
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1×13 (każdy element znajduje się w osobnym pliku – to Wy decydujecie, które z nich chcecie wydrukować. Jeśli zdecydujecie się wydrukować wszystko będzie to 13 kartek po 1 stronie)

PLAKATY URODZINOWE:

ZAPROSZENIA:

GIRLANDA:

KOLOROWANKA (PAPIER XERO):

CZAPECZKA:

TOREBKA NA CUKIERKI (PAPIER XERO):

PUDEŁKO NA PRZEKĄSKI:

TOPPERY I OZODBY:

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasz dział urodzinowy.

Do usłyszenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *