Organizer wakacyjnych atrakcji

Od kilku lat naszym przepisem na udany urlop są wakacje w mieście. Nasze miasto jest duże i nie do końca przez nas poznane, więc chętnie odkrywamy jego zakamarki podczas urlopowych dni.

Każdy z domowników rzuca pomysłami na wypady, a później dopasowujemy daną atrakcję do daty, uwzględniając pogodę i inne czynniki. Tym sposobem nie marnujemy ani minuty z naszych miejskich wakacji.

Do tej pory rozpisywaliśmy się z naszymi propozycjami na ścianie tablicowej, którą mamy w kuchni, ale w tym roku pozwoliłam sobie przygotować wakacyjny organizer atrakcji w formie papierowej. No i oczywiście postanowiłam zostawić go tutaj także dla Was. A nóż mamy tu innych miłośników wakacji w mieście, albo nasz organizer okaże się przydatny także na wyjazdach. Bo dla tych którzy wyjeżdżają mamy też przydatny szablon z listą do pakowania 😉

LICENCJA

Pliki organizera wakacyjnych atrakcji oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie organizera wakacyjnych atrakcji do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA ORGANIZERA WAKACYJNYCH ATRAKCJI

Szablon umieściłam w pliku .jpg o formacie A4 (orientacja pozioma). Wszystkie swoje organizery zwykle drukuję na przeciętnym papierze xero.

A Wy jak lubicie spędzać wakacje? Chętnie poczytam Wasze opowieści w komentarzach 😉

Jeśli szukacie innych wakacyjnych materiałów zajrzyjcie do naszego działu wakacyjnego 🙂

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *