Wakacyjny organizer – szablon do pobrania

Dobra organizacja to coś, co bardzo lubię. Lubię wiedzieć, że jestem przygotowana, że ewentualne niespodzianki będą z tych przyjemnych, nie zaś z serii „zapomniałam o czymś”! Właśnie ustalamy z mężem, jak będzie wyglądał nasz tegoroczny urlop, więc przyszła pora na wakacyjny organizer.

Bardzo przyjemnie planowało mi się na szablonach GTD, które przygotowałam dla Was przy okazji recenzji książki Getting Things Done dla nastolatków. Jak ogarnąć wiele spraw i zyskać mnóstwo czasu, dlatego postanowiłam przygotować podobny szablon dla takiego wydarzenia, jakim jest urlop.

Szablon ma kalendarz z miejscem na wpisanie dat i np. przewidywanej pogody (przyda się przy określaniu rzeczy do zapakowania), ma również miejsce na różne ważne informacje (np. godzinę odjazdu pociągu, albo adres hotelu). W sekcji dokumenty można wpisać takie rzeczy jak dowód osobisty, bilety, kartę od ubezpieczenia. Wakacje to dobry powód by zostawić elektronikę w domu i trochę od niej odpocząć, ale wspólne oglądanie filmów, czy seriali na laptopie to też super przepis na urlop, poza tym możemy zabrać ze sobą sprzęt fotograficzny, czy inne tego typu urządzenia. Do sekcji apteczka mogą trafić takie rzeczy jak leki, które przyjmujemy na co dzień, ale także plastry, bandaże, spray przeciw owadom, czy niezbędne w aktualnej sytuacji żele do dezynfekcji, czy maseczki. W szablonie znajdziecie także miejsce na wypisanie ubrań i kosmetyków. Tabelka z hasłem rozrywka to miejsce na wypisanie rzeczy typu książka, gry, czy np. zabawki dla dzieci. Czasem musimy też zabrać ze sobą trochę jedzenia. A jeśli przyjdzie Wam do głowy coś jeszcze, to macie do dyspozycji sekcję inne, może to być np. jakiś sprzęt, jeśli wybieramy się na aktywny wypoczynek.

Jak widać, szablon jest skonstruowany tak, że każdy może dopasować go do swoich potrzeb. Link do pobrania pliku .png wielkości A4 znajdziecie poniżej.

Link do pobrania

Licencja

Plik szablonu wakacyjnego organizera oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego. Oznacza to, że nie zezwalam na jego komercyjne (zarobkowe) wykorzystanie. Możliwy jest zakup licencji komercyjnej – w tym celu proszę o kontakt na ewa.mazur@mypoint.pl.

Koniecznie dajcie znać, czy taka lista Wam się przyda. A jeśli jesteście fanami dobrej organizacji, tak jak ja, to polecam Waszej uwadze naszą kategorię organizacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.