Karty do zdjęć z wakacji

Od dwóch lat prowadzimy z córą coś w rodzaju wakacyjnych pamiętników. Są to zeszyty z rysunkami ilustrującymi nasze wakacyjne przygody. Wraz z rozwojem naszych wspólnych umiejętności plastycznych postanowiłam w tym roku spróbować technik zbliżonych do Project Life i Bullet Journal.

Do naszych ilustracji dorzucę kilka fotek, kart i nalepek. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo już za tydzień będziemy te nasze wakacyjne przygody tworzyć!

Tymczasem przygotowałam już kilka kart do zdjęć z wakacji i pomyślałam, że możecie być nimi zainteresowani – z moich statystyk wynika, że nasze 35 kart do zdjęć z pierwszego roku życia dziecka cieszy się ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony.

W naszej skromnej kolekcji kart do zdjęć znajdziecie także karty urodzinowe i życzące udanego dnia.

LICENCJA

Pliki kart wakacyjnych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kart wakacyjnych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA KART WAKACYJNYCH

Poniżej znajdziecie linki do trzech kart A4 w formacie .jpg. Na każdej z nich umieściłam po dwie karty do zdjęć o wymiarach 15x10cm każda. Dzięki temu drukowanie powinno być łatwe i nie wymagać zmiany standardowych ustawień domowej drukarki.

  1. Plansza z kartami „Wakacje 2020” oraz „Wakacje czas START!”
  2. Plansza z kartami „NASZE wakacje” oraz „najlepsze momenty”
  3. Plansza z kartami „letnie klimaty” oraz „cześć lato”

Jeśli jednak potrzebujecie kart w rozmiarze docelowym, bo np. tak jak ja, planujecie wydrukować je na papierze fotograficznym, to poniżej znajdziecie linki do pojedynczych grafik: ⬇️⬇️⬇️

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *