Nauka alfabetu: plakaty z literkami U, V i W

27 literkowych plakatów już za nami, wjeżdżamy na ostatnią prostą i za chwilę kończymy naszą przygodę z nauką alfabetu… A może to dopiero jej początek?

Zaczęło się od niewinnego plakatu z alfabetem – ot, takiej dekoracji do pokoju mojej maleńkiej wówczas córeczki. W między czasie pojawiła się chęć zapoznania rosnącej latorośli ze wszystkimi literkami kolejno, a później odkryłam w sobie zamiłowanie do kaligrafowania! Domyślacie się już może, co mi chodzi po głowie? Marzy mi się wykaligrafować cały alfabet! Każda literka na osobnym plakacie, każda z jakimiś ciekawymi zdobieniami.

W takim wykaligrafowanym wariancie literki mogłyby służyć do nauki pisania no i oczywiście do ozdoby. Ja już rozgrzewam swoje stalówki i szykuję brushpeny. Ciekawe jak nową serię plakatów przyjmie moja córka, no i Wy? 😉

A tymczasem, zapowiadana niedawno na Instagramie porcja literek z aktualnej serii – oddaję U, V i W do Waszej dyspozycji.

Linki do pobrania

Pozostałe literki:

Licencja

Pliki wszystkich literek oddaję do pobrania za darmo, ale tylko do użytku prywatnego. Nie zezwalam na komercyjne (zarobkowe) wykorzystanie zarówno plików, jak i powstałych z nich wydruków.

Zezwalam na wykorzystanie plakatów w celach edukacyjnych (np. podczas zajęć w Przedszkolu), ale proszę o wiadomość z informacją na ewa.mazur@mypoint.pl

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (ewa.mazur@mypoint.pl).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.