Planner dziennej rutyny

My jesteśmy już po naszym urlopie. Ponieważ wakacje rządzą się swoimi prawami, czas płynie na nich zupełnie inaczej, to żeby łatwiej przestawić się z trybu urlopowego na naszą typową rutynę dnia zwykłego postanowiłam zaprojektować sobie odpowiedni planner.

Tak powstał planner dziennej rutyny. Różni się on od zwykłego dziennego plannera podziałem na trzy pory: poranek, dzień właściwy i wieczór. W tym plannerze nie umieszczam zadań na dany dzień, tylko rzeczy, które odbywają się w ramach codziennej rutyny. Np. od jakiegoś czasu chodzę na poranne spacery, zjadam zdrowe śniadanie, w ciągu dnia znajduję 25 minut na nieprzerwaną pracę, a wieczorami odsłuchuję nagranie coachingowe z aplikacji Fabulous. Po urlopowych szaleństwach potrzebuję powrotu do takiego rytmu, więc drukuję i uzupełniam swój szablon i zostawiam go także tutaj, na wypadek gdybyście też chcieli spisać swoje codzienne rutynowe zajęcia 🙂

LICENCJA

Pliki plannera dziennej rutyny oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plannera dziennej rutyny do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLANNERA DZIENNEJ RUTYNY

Planner umieściłam na kartce w orientacji poziomej. W ten sposób na jednej stronie A4 znalazły się dwa szablony A5, które można rozciąć po wydrukowaniu.

Jako rządna przygód nastolatka oburzałam się na rutynę, ale dziś bardzo ją sobie cenię – jest dla mnie narzędziem do osiągania celów. A wy jak zapatrujecie się na rutynę?

Jeśli lubicie plannery to polecam Waszej uwadze tablicę obowiązków domowych, habit tracker na 366 dni, wszystkie szablony wspierające metodę Getting Things Done, oba wakacyjne organizery, czyli listę do pakowania i planner wakacyjnych atrakcji, a także nasze plany lekcji, planner dzienny i imprezowy organizer.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *