Imprezowy organizer – darmowy szablon do druku

Jeśli czytaliście mój wpis recenzujący książkę Getting things Done dla nastolatków, to zapewne są Wam znane również moje szablony wspierające organizację metodą GTD (do pobrania we wspomnianym wpisie). Od czasu ich powstania miewam potrzebę dorzucenia jakiegoś rozszerzonego, bardziej szczegółowego szablonu do mojej kolekcji.

Był np. szablon organizer wakacyjny, czy planner dzienny. Teraz przyszedł czas na szablon przydatny przy organizacji imprezy. Po ostatnich kocich urodzinkach, córka już składa zamówienia na kolejne szalone imprezki, więc potrzebuję czegoś do notowania wszystkich jej pomysłów 😀

Z tym szablonem zaplanuję zapewne własne urodzin, które już wkrótce, jakąś letnią piknikową imprezkę bez okazji, przed nami też Halloween na jesieni, a potem karnawał, urodzinki córki, Dzień Dziecka, itd.

LICENCJA

Pliki organizera imprezowego oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie organizera imprezowego do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA ORGANIZERA IMPREZOWEGO

Szablon organizera umieściłam w pliku .jpg formatu A4 (w poziomie). Osobiście tego typu grafiki drukuję na zwykłym papierze xero.

Robicie tego typu listy przed organizowanymi przez Was imprezkami, czy u Was to raczej czysty spontan?

Jeśli szukacie podobnych materiałów polecam zajrzeć do działu planowanie i organizacja.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *