Nauka alfabetu: plakaty z literkami X, Y i Z

Początek roku szkolnego przywitaliśmy na blogu zakładkami do podręczników, ale to nie koniec materiałów związanych z nauką. Dziś mam dla Was przedostatnią porcję literek do nauki alfabetu. W kolejnym wpisie z serii zamkniemy pierwszą edycję literkowych plakatów, ale już wiadomo, że to nie będzie koniec.

Zaczęło się od dekoracyjnego plakatu z całym abecadłem, a potem przywitaliśmy wspólnie każdą literkę z osobna (prawie – jeszcze dwie przed nami). Żeby nauka nie poszła w las, planuję utrwalenie materiału podczas drugiej odsłony plakatów z literkami alfabetu.

A dziś zapraszam Was po X, Y i Z – linki do tej trójki, a także pozostałych łobuziaków znajdziecie poniżej.

LICENCJA

Pliki plakatów z literkami X, Y i Z oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów z literkami X, Y i Z do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA LITEREK X, Y I Z

Pozostałe literki:

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *