Koci kalendarz dla Dzieci na 2023 rok

Nie mogłam się powstrzymać! Moje tegoroczne słodziaki-kociaki ze Szkolnych Grafik tak mi miauczały, że musiałam wrzucić je do kalendarza na 2023 rok.

Dawno temu zrobiłam już jeden kalendarz dla Dzieci. Było to w 2019 roku, a motywem przewodnim były misie. I choć nie będę zachęcała Was do pobrania tamtego kalendarza, bo jest po prostu nieaktualny, to sprawy mają się zupełnie inaczej jeśli chodzi o to, co mam dla Was dziś.

A mam kompletny, darmowy kalendarz na cały 2023 rok. Postanowiłam, że i tak będę Wam o nim przypominać na początku każdego miesiąca, ale jeśli ktoś (tak jak ja) jest freakiem planowania, to śmiało – niech pobiera całość, drukuje i wypełnia.

Tym razem ozdobiłam kalendarz wspomnianymi wyżej kociakami – trójka z nich pojawiła się już w tegorocznych Szkolnych Grafikach, a więc w planie lekcji, na plakacie z alfabetem, z cyferkami, przy tabliczce mnożenia, na naklejkach na zeszyty i na zakładkach do podręczników. W kalendarzu do wesołego tria dołączyła banda pozostałych dziewięciu kociaków i razem stworzyli fajną ekipę, która będzie cieszyć oczy przez cały 2023.

Czym można wypełnić dziecięcy kalendarz? To oczywiście zależy od wieku dziecka – dodatkowe zajęcia, wizyty u lekarzy, urodziny koleżanek i kolegów, wyjścia na lody? U nas na pewno znajdzie się miejsce na to wszystko.

Dlatego bez dalszej zwłoki odsyłam Was do linku poniżej.

LICENCJA

Pliki kociego kalendarza na 2023 rok oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kociego kalendarza na 2023 rok do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA KALENDARZA NA 2023 ROK

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .pdf
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2 albo zwykły papier xero (80-100g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 13

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *