Darmowe zakładki do podręczników – edycja 2022

I oto ostatnia grafika z kociej kolekcji grafik szkolnych. Zakładki do podręczników to prosty sposób na oznaczenie postępów w zdobywaniu wiedzy, mogą także być przydatne przy powtórkach do sprawdzianów.

Całą serię z materiałów z kociakami możecie podejrzeć tu: Szkolnye Grafiki z Kotami. W kolekcji znajdziecie plan lekcji, alfabet, cyferki, tabliczkę mnożenia i naklejki na zeszyty. Na samym dole tego wpisu znajdziecie także link do Szkolnych Grafik z Leśnymi Zwierzętami z zeszłego roku (aby pobrać te zeszłoroczne, trzeba zapisać się do mojego newslettera – link na dole).

LICENCJA

Plik kocich zakładek do podręczników oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie kocich zakładek do podręczników do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA ZAKŁADEK DO PODRĘCZNIKÓW

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Pssst! Jeśli interesują Was szkolne grafiki, to rzućcie okiem na tą paczkę, którą dostajecie za darmo po zapisaniu się na mój newsletter!

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *