Wakacyjne naklejki po raz drugi

Kto pamięta nasze zeszłoroczne wakacyjne naklejki? Używałyśmy ich do ozdoby wakacyjnego pamiętnika.

Widok z góry na blat biurka, na którym główne miejsce zajmuje kartka, formatu A4, wakacyjne ilustracje - naklejki. Te ilustracje to między innymi rower, liście palmy, plasterek cytrusa, ananas, rozgwiazdy, lód na patyku, kwiatki, girlanda, okulary przeciwsłoneczne, koło ratunkowe, wiatraczek, kapelusz słomkowy, truskawka i wakacyjne napisy. Na około kartki z ilustracjami znajdują się podobne wakacyjne przedmioty: słomkowy kapelusz, okulary przeciwsłoneczne, kamienie, zabawka jojo, nożyczki.

Rok 2018, córka ma dwa latka – pakuję nas na wakacyjny wyjazd. Do torby w ostatniej chwili dorzucam paczkę kredek. Tak oto zaczyna się nasza przygoda z projektem „wakacyjny pamiętnik”. W tamte wakacje moja mama sprezentowała mojej córce zeszyt, w którym przy wykorzystaniu dorzuconych w ostatniej chwili kredek, stworzyłyśmy wspólnie nasz pierwszy, trochę bazgrołowaty, zeszyt upamiętniający wakacje.

Od tamtej chwili zeszyt i kredki zabieramy na każde wakacje. Im dalej w las, tym więcej zabawy. Próbujemy różnych technik dokumentacji i sposobów na przechowywanie naszych wspomnień.

Najfajniej wraca nam się do tych zeszytów tuż przed kolejnym wyjazdem – dla inspiracji i przypomnienia sobie, jakie super są wakacje.

W tym roku, tak jak rok temu, też planujemy użyć naszych naklejek do ozdoby kolejnego – piątego już zeszytu z letnich podróży.

Poniżej znajdziecie link do pobrania darmowego pliku z szablonem wakacyjnych naklejek, które stanowią rozszerzenie zeszłorocznego zestawu – oba nadadzą się świetnie do ozdabiania wakacyjnych albumów, pamiętników, czy prac plastycznych.

Zbliżenie na górną część szablonu z naklejkami. Widoczne naklejki z niebieskim rowerem, zielonymi liśćmi palmy, plasterkiem cytrusa, różową i żółtą rozgwiazdą, żółtym kwiatkiem, ananasem i kolorową girlandą.
Zbliżenie na dolną część szablonu z naklejkami. Widoczne naklejki z różowym lodem na patyku, niebieskim kwiatkiem, miętowymi okularami przeciwsłonecznymi, truskawką, żółtym napisem super, słomkowym kapeluszem, różowo-czerwonym kołem ratunkowym, wiatraczkiem i kolorowym napisem summer.
Widok z góry na dwa szablony z wakacyjnymi naklejkami. Ten po lewej to zeszłoroczny zestaw, ten po prawej to zestaw, który można pobrać w tym wpisie. Porównanie obu zestawów.

LICENCJA

Plik szablonu wakacyjnych naklejek #2 oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie szablonu wakacyjnych naklejek #2 do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA WAKACYJNYCH NAKLEJEK #2

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: zwykły papier xero (gramatura 80-100 g/m2) jeśli zamierzamy podklejać naklejki klejem/taśmą dwustronną, lub specjalny papier samoprzylepny.
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1
Ilustracja przedstawiająca podgląd zawartości pliku z wakacyjnymi naklejkami, który można pobrać w tym wpisie.

Jakie są Wasze wakacyjne tradycje?

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *