Medal dla Taty w kilku wariantach kolorystycznych

Tata na medal! Żeby Tatowie nie musieli zazdrościć Mamom ich medali, postanowiłam przygotować podobne grafiki także z okazji Dnia Taty.

A jeśli medale/odznaki to nie jest to, czego szukacie, to rzućcie okiem na przykład na girlandę na Dzień Ojca czy tą laurkę. Na moim blogu znajdziecie mnóstwo upominków dla Taty! Jednak medalu jeszcze nie było! A to doskonały sposób na wyrażenie uznania dla wszystkich wspaniałych Tatusiów.

Tak jak w przypadku medali dla Mam przygotowałam oddzielne elementy w kilku wariantach kolorystycznych, aby każdy mógł stworzyć coś zgodnego z gustem obdarowywanego Taty.

Plik z grafikami do samodzielnego wydruku znajdziecie poniżej ⬇️

LICENCJA

Pliki medali dla taty oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie medali dla taty do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA MEDALI DLA TATY

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy, np. z bloku technicznego (ja używam papieru o gramaturze 160g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

A Wy? Jakie macie pomysły na wyjątkowe prezenty dla Taty? Podzielcie się w komentarzach!

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *