Girlanda na Dzień Mamy i Taty

Ponieważ w maju byłam na bakier z publikowaniem, to naturalne że przegapiłam dzień mamy z moimi materiałami 😉 Np. zeszłotygodniowe laurki dla super rodziców – wpadłam na pomysł, że tata może dostać taką jeszcze w tym roku, a dla mamy będzie jak znalazł za rok. Tak samo sprawy mają się z dzisiejszą girlandą.

Przygotowałam napis, który brzmi „DZIEŃ MAMY I TATY”. Jest on skonstruowany tak, że można z niego wydrukować także osobno „DZIEŃ MAMY” i „DZIEŃ TATY” i też będzie pięknie. Więc jeśli chcecie uczcić tylko dzień taty, bo dzień mamy już świętowaliście, to swobodnie możecie korzystać z dzisiejszej girlandy 🙂

Girlandę przygotowałam w takich trochę barwach boho – beżach i pastelach, bo takiego stylu jeszcze tu na blogu mało, a mam do niego sentyment. Taki klimat girlandy pasuje też do przyjęć organizowanych późną wiosną i latem – czyli właśnie wtedy, kiedy przypada dzień mamy i dzień taty. Widzicie to? Ciepły, jasny wieczór, przyjemny wiaterek, świeże kwiaty na stole, lampki, naturalne dodatki i nasza girlanda! Idealne przyjęcie dla mamy i taty 😉

LICENCJA

Pliki z girlandą dla mamy i taty oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie girlandy dla mamy i taty do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA GIRLANDY DLA MAMY I TATY

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .pdf
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy, np. z bloku technicznego (ja używam papieru o gramaturze 160g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 7

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *