Super Mama i Super Tata – darmowe laurki na Dzień Mamy i Taty

W tym roku spóźniłam się z publikacją laurki na Dzień Mamy, ale i tak ją wrzucę przy okazji dzisiejszej laurki na Dzień Taty – będzie w sam raz na za rok.

Oba wzory nawiązują do naszych tegorocznych laurek na Dzień Babci i Dzień Dziadka – tam także użyłam motywu super-bohaterów.

Super Mama i Super Tata – to właśnie Wy jesteście nieustraszonymi obrońcami Waszych Super Dzieci, codziennie walcząc o ich szczęście. Na te wyjątkowe okazje, jakimi są Dzień Mamy i Dzień Taty, przygotowałem laurki, które pomogą Dzieciakom podziękować swoim Rodzicom za ich super moce! Taka kolorowa laurka to świetny pomysł na podarunek dla Mamy i Taty.

LICENCJA

Pliki z laurkami Super Mama i Super Tata oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie laurek Super Mama i Super Tata do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA LAUREK SUPER MAMA i SUPER TATA

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy, np. z bloku technicznego (ja używam papieru o gramaturze 160g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: dwie pojedyncze kartki

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *