Laurka na dzień taty – zestaw naklejek do darmowego pobrania

W zeszłym roku zmajstrowałyśmy z córką klasyczną laurkę na dzień taty, dlatego długo zastanawiałam się, jak ugryźć temat tym razem. Tak, żeby było trochę inaczej, ale nadal z polem do popisu dla dziecka. No i wymyśliłam! 🙂

W tym roku postawiłam na naklejki! Wyrysowałam nasze własne symbole, które kojarzą mi się z hasłem „tata” i wydrukowałam je na domowej drukarce, na papierze samoprzylepnym. Plan jest taki: wycinam naklejki i wręczam córce. Podrzucę jej jeszcze kawałek brystolu, docięty i zgięty do składanej kartki w formacie A5 i pozwolę działać 🙂

Jeśli macie ochotę przygotować z dziećmi podobną kartkę, to poniżej znajdziecie szablon z naszymi naklejkami, który udostępniamy do darmowego pobrania.

 

Link do pobrania

Pod poniższym linkiem znajdziecie plik .pdf formatu A4, a w nim szablon zawierający ikonki na dzień taty. Po wydrukowaniu szablonu na papierze samoprzylepnym otrzymamy naklejki, które można wykorzystać do ozdobienia laurki dla taty.

Aby pobrać szablon wystarczy kliknąć na link lewym przyciskiem myszy i zapisać sobie obraz, który się pojawi, albo od razu kliknąć link prawym przyciskiem myszy i zapisać plik, czy też element docelowy (w zależności z jakiej przeglądarki i systemu korzystacie) na swoim urządzeniu.

 

Licencja

Plik .pdf z szablonem naklejek na dzień taty oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Znaczy to, że możecie wykorzystywać ją wyłącznie na własny użytek – drukować, wręczać rodzinne, znajomym, a nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe).

Dajcie znać, czy nasze naklejki przypadły Wam do gustu. Zachęcam Was także do dzielenia się linkiem do tego posta ze znajomymi 🙂

Szukacie darmowych kartek? Na MAMAdesigner znajdziecie także:
Darmowa kartka gratulacyjna do druku
Kartka dla mamy – druk do pobrania za darmo.

4 thoughts on “Laurka na dzień taty – zestaw naklejek do darmowego pobrania

  1. Ania says:

    Dzien dobry. Plik z naklejkami nie dziala. Jest szansa ze go pano zaktualizuje?

    Odpowiedz
  2. Ewa Mazur says:

    Dzień dobry. U mnie plik pobiera się i otwiera poprawnie, jednak pozwoliłam sobie przesłać go do Pani w wiadomości na podanego przez Panią maila. Mam nadzieję, że to rozwiąże problem. Pozdrawiam EM.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *