Torebeczka na prezent z okazji Dnia Taty

Maj i czerwiec to dla mnie takie na maksa rodzinne miesiące. Zaczyna się 15go maja Międzynarodowym Dniem Rodziny, świętem które zyskuje na popularności także w naszym kraju. Potem mamy Dzień Mamy, Dzień Dziecka i wreszcie finał – Dzień Taty.

Tak jak Dzień Mamy dla mnie jest świętem relacji mama-dziecko, tak w Dniu Taty również stawiamy na relację i bliskość. Pomagam córce zorganizować taki prezent dla taty, by mogli razem z niego skorzystać, np. zdalnie sterowany samochód, którym rozbijają się po domu i pobliskich pagórkach. 😀

Pomagam Młodej również w części artystycznej – w zeszłym roku wymyśliłam patent na uroczą laurkę, którą finalnie może przygotować nawet młodsze dziecko, takie które opanowało naklejanie naklejek.
W tym roku postawiłam na ozdobne torebeczki na drobiazg – tak jak w przypadku Dnia Mamy, tak i tym razem podrzucam Wam wzorek do wydruku na papierze A4, z którego można zmontować taką fajną torebeczkę prezentową, według tej instrukcji.
Ponieważ w czasie Dnia Dziecka moje oba łobuziaki objadały się ciastkami-chmurkami (czyli pierniczkami katarzynki, według przepisu mojewypieki.com, wykrojonymi w kształcie chmurek), to postanowiłam, że zaproponuję mojej córce, abyśmy razem upiekły porcję takich ciastek na Dzień Taty – i tym razem pewnie też zjedzą je razem.

Wzór torebeczki można wydrukować na domowej drukarce na zwykłym papierze xero lub takim o trochę większej gramaturze (grubości). Ja postawiłam na szary papier do pakowania, bo byłam bardzo zadowolona z efektu, jaki uzyskałam na torebeczce na Dzień Mamy. Arkusik można dać dziecku do pokolorowania, pomalowania, albo pomazania 😀 Potem go złożyć w kształt torebeczki (jak już wspomniałam, instrukcję składania krok po kroku znajdziecie w tym wpisie).

LICENCJA

Plik torebeczki na Dzień Taty oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie torebeczki na Dzień Taty do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO TOREBECZKI NA DZIEŃ TATY

Poniżej znajdziecie link do wzoru nadruku na torebeczkę, jest to plik .jpg wielkości A4.

Korzystając z okazji składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim odwiedzającym mnie TATOM! Piąteczka chłopaki! 🙂

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli powiecie znajomym o tym wpisie lub dacie znać w komentarzach, czy torebeczka przyda się Wam.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *