Organizer świąteczny do darmowego pobrania

Miałam taki plan, żeby wyrobić się ze wszystkim do końca listopada, a cały grudzień poświęcić na powolne przygotowania do gwiazdki. Wszystko było na dobrej drodze, aż pojawił się listopad ze swoją paskudną pogodą, chorowaniem i rozwaloną rutyną.

Nie bardzo mogę pozbierać się po tej listopadowej mieszance wybuchowej, a poza tym hardcore jeszcze się nie skończył, więc raczej żegnam się z powolnymi przygotowaniami do Świąt.

Rozsądnym też wydaje się być poszukanie wsparcia w organizacji. A skoro udane urodzinki Młodej i rodzinne wakacje zaplanowałam z naszymi własnymi szablonami do organizacji, to ze Świętami nie może być inaczej.

Po organizerze imprezowym i dwóch wariantach organizera wakacyjnego (wyjazdowym i stacjonarnym) przyszedł czas na organizer świąteczny.

Zostawiam Wam go tutaj do pobrania, bo a nuż widelec też jesteście w takim proszku jak ja i potrzebujecie zaplanować wszystko w jednym miejscu, żeby odzyskać poczucie kontroli.

LICENCJA

Pliki szablonów organizera świątecznego oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie szablonów organizera świątecznego do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA SZABLONÓW ORGANIZERA ŚWIĄTECZNEGO

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: skala szarości
  • Zalecana grubość papieru: zwykły papier xero
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 3×1 strona

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasz świąteczny dział z ozdobami i inspiracjami.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *