Organizer świąteczny do darmowego pobrania

Miałam taki plan, żeby wyrobić się ze wszystkim do końca listopada, a cały grudzień poświęcić na powolne przygotowania do gwiazdki. Wszystko było na dobrej drodze, aż pojawił się listopad ze swoją paskudną pogodą, chorowaniem i rozwaloną rutyną.

Nie bardzo mogę pozbierać się po tej listopadowej mieszance wybuchowej, a poza tym hardcore jeszcze się nie skończył, więc raczej żegnam się z powolnymi przygotowaniami do Świąt.

Rozsądnym też wydaje się być poszukanie wsparcia w organizacji. A skoro udane urodzinki Młodej i rodzinne wakacje zaplanowałam z naszymi własnymi szablonami do organizacji, to ze Świętami nie może być inaczej.

Po organizerze imprezowym i dwóch wariantach organizera wakacyjnego (wyjazdowym i stacjonarnym) przyszedł czas na organizer świąteczny.

Zostawiam Wam go tutaj do pobrania, bo a nuż widelec też jesteście w takim proszku jak ja i potrzebujecie zaplanować wszystko w jednym miejscu, żeby odzyskać poczucie kontroli.

LICENCJA

Pliki z szablonami organizera świątecznego oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie szablonów organizera świątecznego do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA SZABLONÓW ORGANIZERA ŚWIĄTECZNEGO

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: skala szarości
  • Zalecana grubość papieru: zwykły papier xero
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 3×1 strona

POBIERAM: ORGANIZER ŚWIĄTECZNY OGÓLNY

POBIERAM: ORGANIZER ŚWIĄTECZNY TYGODNIOWY

POBIERAM: ORGANIZER ŚWIĄTECZNY – LISTY ZAKUPOWE

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasz świąteczny dział z ozdobami i inspiracjami.

Do usłyszenia już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *