Plakaty świąteczne

Dla mnie najfajniejszym sposobem na poczucie magii świąt jest niespieszne przystrajanie domu różnymi świątecznymi dekoracjami. I nie chodzi mi tylko o tradycyjną choinkę z bombkami i światełkami, ale także o szereg mniej oczywistych elementów dekoracyjnych.

Zaczyna się zwykle od kalendarza adwentowego, który umila czas oczekiwania na „godzinę zero”, ale jest także sam w sobie przepiękną dekoracją.

Z początkiem listopada sklepy wypełniają się ogromem zimowo-świątecznych dekoracji, które uwielbiam oglądać i zwykle wybieram jakiś drobiazg dla dopełnia mojej aktualnej kolekcji „pierdółek”.

Potem przychodzi czas na wypełnienie miliona ramek wiszących w naszym domu. Projektuję plakaty zimowe, nie-świąteczne, albo tak jak w tym roku – zimowo-świąteczne. Z Młodą robimy świąteczne prace plastyczne i płynnie przechodzimy do głównych bohaterów – wieńca, choinki, girland, itp.

Jako ciekawostkę zdradzę Wam, że te wszystkie misternie wybierane, projektowane i układane dekoracje znikają pierwszego dnia nowego roku jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Od czasu kiedy w pewien styczniowy poranek, kilkanaście lat temu, spektakularnie przewróciłam choinkę podczas odsłaniania okien, postanowiłam, że nie będę więcej ryzykować i zaraz po Świętach przywracam naszemu domowi stan bardziej funkcjonalny 😅

LICENCJA

Pliki plakatów zimowo-świątecznych oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie plakatów zimowo-świątecznych do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA PLAKATÓW ZIMOWO-ŚWIĄTECZNYCH

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: czarno-białe
  • Zalecana grubość papieru: grubszy (np. z bloku technicznego, albo kupowany w ryzach np. o gramaturze 200g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 3×1 strona

Jeśli szukacie podobnych materiałów, to polecam Waszej uwadze nasze bożonarodzeniowe i zimowe dekoracje.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *