Dramaty Rodziców – nowa seria na blogu

Kiedy córka obudziła się w miniony czwartkowy poranek z glutem, usiadłam i zaczęłam płakać. Od tego to się zaczęło…

Brzmi śmiesznie – jak można popłakać się z powodu kataru Dziecka? Ale ja myślę, że kiedy katar jest kropelką przelewającą czarę goryczy, to można. Jestem pewna, że każdy Rodzic, któremu kiedyś taka czara goryczy się przelała, też siadł i wył, jeśli nie na głos, to chociaż w środku (a wiadomo, że w środku można wyć głośniej 😉).

Kiedy ogarniasz milion spraw, pilnujesz terminów, sprzątasz, gotujesz, pierzesz, prasujesz, pomagasz, wspierasz, załatwiasz, pamiętasz i ogólnie jesteś super-bohaterem/bohaterką bez którego/której to wszystko ległoby w gruzach, to taka jedna rzecz, która swoim pojawieniem się potrafi zburzyć cały misterny plan… może być dramatem.

Wtedy, w tamtym momencie, w tamtej sytuacji, katar córki był moim dramatem. Po chwili płaczu, przyszedł histeryczny śmiech, więc prawdopodobnie już zwariowałam 🤪 🤣. I wtedy narodził się pomysł na DRAMATY RODZICÓW, czyli sytuacje, zdarzenia, rzeczy, które swoim pojawieniem się w specyficznym momencie mogą wyprowadzić Rodzica z równowagi psychicznej.

DRAMATY RODZICÓW będą pojawiały się cyklicznie od nowego roku.

A z końcem 2021 mam dla Was trzy specjalne DRAMATY:
– pierwszy, z dramatmi, które aktualnie zaburzają moją równowagę psychiczną,
– drugi, z dramatami świątecznymi (wkrótce)
– trzeci z dramatem noworocznym (również wkrótce)

Wszystkie DRAMATY będą ukazywały się w formie plakatu do druku. To mój sposób na poradzenie sobie z każdą jedną Dramą, która za mną i przede mną, a jestem pewna, że na mojej drodze będzie ich jeszcze wiele. Wyrażenie własnych myśli w formie graficznej pozwala mi uporać się z trudami – ot taki plus bycia projektantką graficzną.

To co, luzujecie ze mną i zaglądamy potworowi w oczy? Jeśli macie jakieś swoje dramaty, a jestem pewna, że macie, to śmiało – ślijcie na kontakt@mamadesigner.pl – chętnie umieszczę je na plakacie.

LICENCJA

Pliki plakatów z dramatami rodziców oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA DRAMATÓW

Wszystkie DRAMATY znajdziecie na dedykowanej im podstronie DRAMATY RODZICÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *