Torebeczka na prezent z okazji Dnia Taty

Maj i czerwiec to dla mnie takie na maksa rodzinne miesiące. Zaczyna się 15go maja Międzynarodowym Dniem Rodziny, świętem które zyskuje na popularności także w naszym kraju. Potem mamy Dzień Mamy, Dzień Dziecka i wreszcie finał – Dzień Taty.

Tak jak Dzień Mamy dla mnie jest świętem relacji mama-dziecko, tak w Dniu Taty również stawiamy na relację i bliskość. Pomagam córce zorganizować taki prezent dla taty, by mogli razem z niego skorzystać, np. zdalnie sterowany samochód, którym rozbijają się po domu i pobliskich pagórkach. 😀

Pomagam Młodej również w części artystycznej – w zeszłym roku wymyśliłam patent na uroczą laurkę, którą finalnie może przygotować nawet młodsze dziecko, takie które opanowało naklejanie naklejek.
W tym roku postawiłam na ozdobne torebeczki na drobiazg – tak jak w przypadku Dnia Mamy, tak i tym razem podrzucam Wam wzorek do wydruku na papierze A4, z którego można zmontować taką fajną torebeczkę prezentową, według tej instrukcji.
Ponieważ w czasie Dnia Dziecka moje oba łobuziaki objadały się ciastkami-chmurkami (czyli pierniczkami katarzynki, według przepisu mojewypieki.com, wykrojonymi w kształcie chmurek), to postanowiłam, że zaproponuję mojej córce, abyśmy razem upiekły porcję takich ciastek na Dzień Taty – i tym razem pewnie też zjedzą je razem.

Wzór torebeczki można wydrukować na domowej drukarce na zwykłym papierze xero lub takim o trochę większej gramaturze (grubości). Ja postawiłam na szary papier do pakowania, bo byłam bardzo zadowolona z efektu, jaki uzyskałam na torebeczce na Dzień Mamy. Arkusik można dać dziecku do pokolorowania, pomalowania, albo pomazania 😀 Potem go złożyć w kształt torebeczki (jak już wspomniałam, instrukcję składania krok po kroku znajdziecie w tym wpisie).

Link

Poniżej znajdziecie link do wzoru nadruku na torebeczkę, jest to plik .jpg wielkości A4.

 

Licencja

Pamiętajcie: plik z nadrukiem na torebeczkę na Dzień Taty udostępniam do pobrania ZA DARMO, ale TYLKO do użytku prywatnego! Oznacza to, że możecie wykorzystywać ten wzór do celów prywatnych, możecie go drukować, a torebeczki, które nim przyozdobicie wręczać rodzinie, znajomym, nawet znajomym znajomych, ale nie zezwalam na ich komercyjne wykorzystanie (zarobkowe). Dzięki.

Korzystając z okazji składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim odwiedzającym mnie TATOM! Piąteczka chłopaki! 🙂

Author: Ewa MazurMama uroczej dziewczynki, grafik z wykształcenia, zawodu i zamiłowania.

Dodaj komentarz