Girlanda na 11 listopada

Zorientowałam się, że na moim blogu nie pojawiały się do tej pory materiały związane ze Świętem Niepodległości, a jako że już za chwilę będziemy je obchodzić, postanowiłam to zmienić.

Na pierwszy ogień stworzyłam girlandę z napisem „11 LISTOPADA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI” w narodowych barwach.

Wyobrażam sobie, że jej zastosowanie będzie raczej związane z placówkami edukacyjnymi niż z prywatnymi domami, ale kto wie? Czy Wy dekorujecie swoje domy w związku ze Świętem Niepodległości? Wywieszacie flagę, stawiacie biało-czerwone kwiaty? Ogromnie mnie to ciekawi!

LICENCJA

Pliki girlandy na 11 listopada oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie girlandy na 11 listopada do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINKI DO POBRANIA GIRLANDY NA 11 LISTOPADA

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także linki do pobrania darmowych plików.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .pdf
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 17

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *