Piąte urodziny bloga MAMAdesigner

4.01.2018 roku wrzuciłam swój pierwszy wpis na stronę mamadesigner.pl. To już pięć lat. Świętując dzisiejsze urodziny bloga przypomnę krótko jego historię, podsumuję miniony rok i opowiem Wam o planach na kolejny.

KRÓTKA HISTORIA BLOGA

Kiedy w 2016 roku urodziłam córkę i przeszłam na urlop macierzyński zaczęły się duże zmiany w mojej dotychczasowej karierze projektantki grafiki. Po powrocie z macierzyńskiego moja stabilna, ciepła posadka w korporacji, z wielu różnych względów musiała ustąpić miejsca innym wyzwaniom. W tamtym czasie bardzo brakowało mi projektowania. Tą pustkę miał wypełnić blog, na którego planowałam wrzucać plakaty, dekoracje i zabawy stworzone na potrzeby mojego Dziecka. Na początku 2018 roku wystartowałam z tym projektem i jakoś poszło. W 2021 nieśmiało zaczęłam wprowadzać treści związane z grami dla Dzieci. 2022 miał przynieść jeszcze więcej wpisów o grach, jednak najpierw musiałam zmierzyć się ze swoją depresją. Patrząc w przyszłość, liczę na kontynuację wcześniejszych założeń – czyli mix grafik dla Dzieci i treści edukacyjnych o grach.

2022 ROK W LICZBACH

Szczegółowe podsumowanie minionego roku znajdziecie we wpisie Podsumowanie 2022 roku. W tym miejscu dorzucę kilka ciekawych liczb.

A 2022 przyniósł ze sobą:

I znacznie więcej!

Pod koniec zeszłego roku otrzymałam także swoją pierwszą wirtualną kawę w serwisie buycoffee.to

Jeśli chcecie wesprzeć bloga finansowo, to darowizna w serwisie buycoffee.to bardzo mnie ucieszy. Taka wirtualna kawa dodaje dużo do motywacji. Więcej o tym jak to działa możesz przeczytać tutaj.

CELE, AMBICJE , PLANY I MARZENIA

Wyjątkowo w tym roku nie wyznaczam sobie nowych celów. To dlatego, że tak jak pisałam wyżej – walczę z depresją, ale przyznam, że mam ogromną chrapkę na powtórkę z zeszłego roku. Zeszłoroczne cele były tak dobrze skonstruowane, że nie miałam wyrzutów sumienia, kiedy przerzucałam się z planu ambitnego, przez optimum, do wariantu minimum. W tym roku chciałabym podziałać w tym samym stylu, wierząc że uda się ambitnie, ale w razie czego zawsze mogę wrzucić luz i polecieć minimalem – zawsze coś.

PLAN MINIMUM – Odezwać się do Was z nowym postem przynajmniej raz w miesiącu.

PLAN OPTYMALNY – Jedziemy z tym, co jest, tak jak jest – Nowy wpis co tydzień, od czasu do czasu coś extra o grach.

PLAN BARDZO AMBITNY:

  1. Dwa wpisy tygodniowo – wtorkowy o tym, co do tej pory i czwartkowy o grach.
  2. Więcej treści na moim kanale youtube (ktoś z Was w ogóle wiedział, że mam? ;P)
  3. Pierwszy live na Instagramie
  4. Uruchomienie sklepu
  5. Skończenie naszej pierwszej gry mobilnej z moją córką
  6. Stworzenie z Enclave Games kolejnej gry specjalnie dla Dzieci
  7. Wyjście z sieci – edukowanie o grach poza blogiem i kanałami Social Media.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *