Minimalistyczny kalendarz na 2023 rok

Ponieważ Młoda ma już swój własny koci kalendarz na 2023 rok, postanowiłam że stworzę też coś co będzie zaspokajało moje gusta. W taki oto sposób powstał dzisiejszy minimalistyczny kalendarz na 2023 rok.

Niezmiennie uwielbiam także kaligrafię. Ćwiczę ją sobie od kilku lat i bardzo cenię chwile spędzane z brushami do kaligrafii. Gustuję także w kontrastowym połączeniu minimalizmu i „bałaganu” płynącego z hand letteringu.

Znajdą się wśród Was amatorzy „moich klimatów”? Jeśli tak – śmiało pobierajcie kalendarz na 2023 rok – link znajdziecie poniżej.

LICENCJA

Plik minimalistycznego kalendarza na 2023 rok oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie minimalistycznego kalendarza na 2023 rok do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę mnie wesprzeć finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA KALENDARZA NA 2023 ROK

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku plakatów:

  • Format pliku: A4
  • Typ pliku: .pdf
  • Kolorystyka: czarno-biały
  • Zalecana grubość papieru: zwykły papier xero (80-100g/m2)
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 12

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *