Szóste urodziny bloga MAMAdesigner

MAMAdesigner ma już 6 lat! Rośnie sobie powolutku, dostarcza pomysłów, wiedzy i niezliczonej ilości grafik, które możecie pobierać za darmo, niezmiennie od 2018 roku 😊

W dzisiejszym wpisie przypomnę Wam historię bloga i opowiem o planach na najbliższy rok. A na koniec podzielę się z Wami urodzinowym upominkiem.

KRÓTKA HISTORIA BLOGA

W 2016 roku, gdy na świat przyszła moja córka, a ja korzystałam z urlopu macierzyńskiego, zaczęłam doświadczać istotnych zmian w mojej dotychczasowej karierze projektantki grafiki. Po powrocie z urlopu, moje dotychczasowe, stabilne zatrudnienie w korporacji z różnych powodów musiało ustąpić miejsca nowym wyzwaniom. W tamtym okresie bardzo tęskniłam za projektowaniem, a tę lukę postanowiłam wypełnić poprzez prowadzenie bloga. Planowałam na nim publikować plakaty, dekoracje i zabawy stworzone z myślą o moim dziecku.

Z początkiem 2018 roku ruszyłam z tym projektem i trwa to aż do dziś. W 2021 roku zaczęłam stopniowo wprowadzać treści związane z grami dla dzieci, ponieważ jest to dziedzina, w której rozwijam się zawodowo. Planowałam, że rok 2022 przyniesie jeszcze więcej wpisów dotyczących gier, ale najpierw musiałam zmierzyć się z własną depresją. 2023 rok to dalsze godzenie poprzednich planów rozwoju bloga z pracą nad sobą i czas pokaże, jak mi to wychodzi.

Końcówka 2017 roku, robię tu zdjęcia do pierwszego wpisu na bloga.
A oto to zdjęcie 😉

2023 ROK W TYCH MNIEJ OCZYWISTYCH LICZBACH

Wczoraj opublikowałam na blogu szczegółowe podsumowanie 2023 roku. Przedstawiłam w nim statystyki, takie jak liczba wpisów, liczba Użytkowników odwiedzających moją stronę, czy Wasze ulubione wpisy. Z okazji urodzin bloga chciałabym, jak zresztą co roku, skupić się na tych mniej oczywistych liczbach, a mianowicie – co stworzyłam dla Was w 2023 roku:

I znacznie więcej!

Tak jak w zeszłym roku – jeśli chcecie wesprzeć bloga finansowo, to darowizna w serwisie buycoffee.to bardzo mnie ucieszy. Taka wirtualna kawa dodaje dużo do motywacji. Więcej o tym jak to działa możesz przeczytać tutaj.

CELE, AMBICJE, PLANY I MARZENIA

Cele, ambicje, plany i marzenia zostają te same, co rok temu i dwa lata temu – rozwijać bloga w kierunku edukacji o grach dla Dzieci i serwować Wam dobrze znane i lubiane przez Was materiały graficzne. Jest tylko jedna różnica – za rok chciałabym zrobić dodatkowy rachunek, jak te wszystkie działania mnie rozwinęły – czy nauczyłam się w związku z pracą na rzecz MAMAdesigner czegoś nowego, czy kogoś poznałam – do tej pory tego nie zapisywałam, a bardzo chcę spojrzeć na bloga również w takim świetle. To co – widzimy się i w ciągu 2024 i za rok na podsumowaniu i sprawdzeniu, co z poniższego udało mi się zrealizować? 😊

PLAN MINIMUM – Odezwać się do Was z nowym postem przynajmniej raz w miesiącu.

PLAN OPTYMALNY – Jedziemy z tym, co jest, tak jak jest – Nowy wpis co tydzień, od czasu do czasu coś extra o grach.

PLAN BARDZO AMBITNY:

  1. Dwa wpisy tygodniowo – wtorkowy o tym, co do tej pory i czwartkowy o grach.
  2. Więcej treści na moim kanale youtube.
  3. Pierwszy live na Instagramie.
  4. Uruchomienie sklepu.
  5. Skończenie naszej pierwszej gry mobilnej z moją córką.
  6. Stworzenie z Enclave Games kolejnej gry specjalnie dla Dzieci.
  7. Wyjście z sieci – edukowanie o grach poza blogiem i kanałami Social Media.

URODZINOWY UPOMINEK

Z okazji 4. urodzin bloga podzieliłam się z Wami pewną żółciutką tapetą na telefon. Dziś mam dla Was jeszcze kilka podobnych do kolekcji. Tak, żebyście mieli większy wybór 😉

LICENCJA

Pliki tapet na telefon oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samych plików, jak i wydruków z nich powstałych. Ani pliki, ani treści w nich zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie tapet na telefon do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl (informacji tej używam do celów statystycznych).

Pliki udostępniam za darmo, jednak osoby, które mają ochotę wesprzeć mnie finansowo, mogą postawić mi wirtualną kawę na buycoffee.to/mamadesignerpl/ (nie trzeba logować się w serwisie).

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod adresem kontakt@mamadesigner.pl.

LINK DO POBRANIA TAPET

Tym razem spakowałam wszystkie tapety do jednego pliku .zip – należy go pobrać i rozpakować, żeby dostać się do poszczególnych grafik. Miłego użytkowania.

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *