Darmowy plan lekcji do pobrania – edycja 2022

To już ten czas w roku… nie, jeszcze nie Gwiazdka 😂 ale jest równie emocjonująco! Już za chwilę 1 września – dzień powrotów do szkół, przedszkoli, a także dzień wkraczania w nowe etapy na ścieżce edukacyjnej dla wielu Uczniów.

Aby umilić Wam nieco te pełne rozmaitych emocji chwile oczekiwania na pierwszy dzwonek, przygotowałam (jak co roku) plan lekcji do darmowego pobrania.

A co my tu mamy w tym roku? Po abstrakcyjnym 2018, bazgrołowym 2019, bez planu w 2020 (bo pandemia) i leśnym 2021, kolejnym motywem przewodnim, którego musiałam spróbować jest… motyw koci!

Z kotem w roli głównej mierzyłam się już przy okazji kocich urodzinek mojej córki i podczas przygotowywania stroju karnawałowego na jej pierwszy w życiu bal przebierańców.

Czas więc na kota w grafikach edukacyjnych. A zdradzę Wam od razu, że plan lekcji to nie będzie jedyna kocia grafika dla Uczniów, którą podzielę się z Wami na blogu .

LICENCJA

Plik planu lekcji z kotami oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie planu lekcji z kotami do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA PLANU LEKCJI Z KOTAMI

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: kolor
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 160-200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1

Jakie emocje towarzyszą Wam w tym roku w związku z 1 września?

Do usłyszenia wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *