Girlanda kosmiczna

Noc spadających gwiazd coraz bliżej, a my dalej dekorujemy pokój Młodej z okazji tego wydarzenia. Po plakatach czas na kosmiczną girlandę.

Tak jak wspominałam w poprzednim poście – w naszym domu sierpień jest miesiącem kosmicznym. Ma to związek z tym, że na 12.08 przypada maximum Roju Perseidów. Perseidy to meteory, które możemy obserwować właśnie w sierpniu. Najbardziej aktywne są w nocy 12.08, ale dostrzeżemy je również między 17 lipca a 24 sierpnia. To wydarzenie mocno podsyca nasze podekscytowanie i skłania do świętowania w zakręcony sposób.

Dekorujemy np. nasz dom. W zeszłym roku wymalowałam na naszej ścianie tablicowej piękny kosmiczny „mural”, przygotowałyśmy też z Młodą kilka obrazków do jej ściennej galerii. Była girlanda, gwiezdne pierniczki i granie w Kosmicznych Listonoszy. W kulminacyjnym momencie poszliśmy późnym wieczorem w nasze ulubione miejsce i wypatrywaliśmy spadających gwiazd z pomocą apek z nocnym niebem.

W tym roku zapakowałyśmy już do ramek kosmiczne plakaty i zawiesiłyśmy kosmiczną girlandę, którą możecie pobrać w dzisiejszym poście.

Przy okazji wpadłam na nietypowy sposób na zawieszenie girlandy. Do tej pory mocowałam proporczyki do sznureczka podklejając każdy z nich dwustronną taśmą klejącą. Tym razem zamiast sznureczka użyłam lampek z Pepco. Girlanda po zmroku zyskuje niepowtarzalny gwiezdny charakter 😉

LICENCJA

Plik girlandy kosmicznej oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie girlandy kosmicznej do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINKI DO POBRANIA GIRLANDY KOSMICZNEJ

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły wydruku, a także link do pobrania darmowego pliku.

Szczegóły wydruku:

  • Rodzaj pliku: .jpg
  • Format pliku: A4
  • Kolorystyka: czarny
  • Zalecana grubość papieru: grubszy papier, np. o gramaturze 200g/m2
  • Rodzaj wydruku: jednostronny
  • Ilość stron do wydruku: 1 – można drukować wielokrotnie dla uzyskania dłuższej girlandy (u nas 3x)

I nie zapomnijcie dać nam znać, czy przyłączacie się do naszego kosmicznego miesiąca 😊🥳🌟

Do usłyszenia już wkrótce!

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *