Girlanda w chmurki – idealna na Dzień Dziecka

Wiecie, mam w głowie coś jakby listę rzeczy, które bardzo, ale to bardzo chciałabym zrobić razem ze swoim dzieckiem.

Na tej liście był m.in. wspólny piknik na wypasie, wspólne pieczenie pierniczków, napisanie naszej własnej książeczki, czy zrobienie naszej własnej gry. Te odhaczone będą jeszcze powracać, w kolejnych odsłonach, ale bardzo chętnie sięgam też po nowe rzeczy, takie, których jeszcze razem nie robiłyśmy.

O ile na naszym koncie są już trzy najwspanialsze Dni Dziecka ever i kilka fajnych imprezek, czy to urodzinowych, czy karnawałowych, a nawet jedno Halloween (!), to nie zdarzyło nam się jeszcze organizować wspólnie imprezy z light-motywem. Owszem, Halloween mogłoby za taką imprezę uchodzić, w końcu było bardzo dyniowo, ale to jednak nie do końca to, co mam na myśli.

Wymyśliłam zatem imprezę tematyczną na najbliższy Dzień Dziecka. Do głowy wpadł mi pomysł na Bujanie w obłokach. Taki to lekki, marzycielski temat, w moim odczuciu idealny na tą właśnie okazję. Wybrałyśmy z córką listę dekoracji – część kupiłam, część będziemy robić razem, a część przygotuję sama. Podobnie będzie z przekąskami. Córka dostanie nawet fajny prezencik wpisujący się w ducha naszej zabawy!

Przebieram nóżkami w oczekiwaniu na Dzień Dziecka, a Wam zostawiam, bo może się przyda – jedną z naszych dekoracji – girlandę z chmurkami, którą można wykorzystać do przyozdobienia pokoju dziecka z okazji lub zupełnie bez niej 😉

LICENCJA

Plik girlandy w chmurki oddaję do pobrania za darmo, ale TYLKO do użytku prywatnego! Nie zezwalam na komercyjne wykorzystanie (zarobkowe) zarówno samego pliku, jak i wydruków z niego powstałych. Ani plik, ani treści w nim zawarte nie mogą również służyć do stworzenia materiałów komercyjnych.

Jednocześnie zezwalam na nieodpłatne wykorzystanie girlandy w chmurki do celów edukacyjnych, np. podczas zajęć w Przedszkolu czy Szkole, ale proszę o wiadomość z informacją na adres kontakt@mamadesigner.pl.

Zainteresowanych zakupem licencji komercyjnej proszę o kontakt pod tym samym adresem (kontakt@mamadesigner.pl).

LINK DO POBRANIA GIRLANDY W CHMURKI

Poniżej znajdziecie link do 6-stronicowego pliku .pdf, zawierającego elementy girlandy z chmurkami – każdy element na osobnej stronie A4. Ilość i kolejność poszczególnych elementów w girlandzie to kwestia indywidualna. My w naszej girlandzie użyliśmy każdego elementu dwukrotnie w konfiguracji: kropelki, tekst, kropelka, ciemne chmury, jasne chmurki, chmurka.

Po docięciu elementów girlandy i złożeniu ich na pół, zawiesiłyśmy je na białym sznurku i skleiłyśmy obie połowy każdego z nich klejem do papieru.

Jeśli interesowałoby Was, jak wyglądały nasze przygotowania do zorganizowania imprezy tematycznej Bujanie w obłokach, to dajcie znać – chętnie podzielimy się z Wami listą dekoracji i przekąsek w osobnym wpisie 🙂

MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *